Якісні будматеріали – важливий критерій доброго житла

  • 5 років тому назад
  • Блог

Будівельний ринок України, і Львова зокрема, постійно розвивається. Якість будівництва зростає, як і потреби покупців. Відповідно, будівельні компанії намагаються будувати не лише надійне, а й комфортне житло із використанням лише кращих матеріалів.

Так, компанія «Еко-Дім» вже роками працює за найвищими стандартами будівництва. І, насамперед, зводити дійсно якісне житло їй вдається завдяки власній виробничій базі, де виготовляються більшість будівельних матеріалів, які суворо контролюються у лабораторних умовах.

Крім того, житло від «Еко-Дім» є не лише комфортним для проживання, а й енергоощадним, адже всі будинки утеплені пінопластом, який за висновками фахівців, є безпечнішим від інших матеріалів, та збудовані з керамічної цегли, яка має чимало переваг над іншими будматеріалами.

«Ми будуємо виключно з керамічної цегли, адже вона має низку переваг серед інших матеріалів, бо є екологічною. Наприклад, керамзитоблоки, згідно з дослідженням, дещо випромінюють радіацію. Звичайно, це випромінення у межах норми, але ж краще, коли його взагалі немає. Порівняно з газобетонним блоком, керамічна цегла є міцнішою. Тобто, грубо кажучи, коли покупець оселяється у нове житло, то йому набагато легше засвердлити у стіну кріпильні елементи для різноманітної техніки, адже керамічна цегла витримує більше навантаження. Що стосується оздоблення, то газобетонний блок шпаклюють, а керамічну цеглу штукатурять. Відповідно, двосантиметрова штукатурка є кращою, ніж шпаклювання на 2-3 міліметри, яке потім може потріскати. Також усі будинки від «Еко-Дім» утеплюють якісним пінопластом високої щільності товщиною до 16 мм, залежно від проектної документації, та встановлюють у всіх квартирах металеві двері із замками, які гарантують вищий рівень безпеки», – розповідає директор Агентства нерухомості «ЕкоДім» Роман Бук.

Усі будинки від компанії «Еко-Дім» побудовані шляхом зведенням монолітно-бетонних каркасів. Тут ретельно розраховують навантаження, яке отримують конструкції будинку загалом та створюють запас міцності, щоб майбутні мешканці могли планувати свій внутрішній простір у новій квартирі. Усі  матеріали, використовувані під час будівництва, сертифіковані в Україні, більше того, чимало матеріалів компанія виготовляє самостійно, наприклад, будівельні суміші. Також на виробничій базі від «Еко-Дім» налагоджено власне виробництво вікон, що дозволяє бути впевненими у їх якості та довговічності.

Малоповерхова забудова «Еко-Дім на Надійній» район Старого Сихова, бічна вул.. Зеленої – ведеться будівництво.

«Усе, що ми виробляємо, виготовляється виключно для нашого процесу будівництва, тобто наша виробнича база працює лише для компанії «Еко-Дім». У нас є столярний цех і виробництво металевих елементів. Наприклад, ми виготовляємо каркаси для бетонування. Серед іншого, у нас є окремий підрозділ, який виготовляє якісні двокамерні металопластикові вікна та вікна з алюмінієвим каркасом, якщо у нас за проектом передбачено, наприклад, алюмінієві вітражі. Працюємо для всіх об’єктів забудовника, відповідно, обсяги виробництва залежать від потреб компанії. Також у нас є фірма, що займається виготовленням сухих будівельних сумішей, різноманітних клеїв, наприклад, для плитки та інші. Компанія «Еко-Дім» має великі виробничі потужності, якими забезпечує більшість будматеріалів для будівництва, що дозволяє впевнено планувати процес будівництва, контролювати та гарантувати якість», – каже заступник голови правління з постачання холдингової компанії «Еко-Дім» Микола Кликоцький.

«Еко-Дім на Мечникова» 2 черга, завершується будівництво.

Обираючи житло, важливо бути впевненим у тому, що його збудовано із дотриманням усіх технологічних процесів та стандартів, адже розвинена інфраструктура та гарний краєвид з вікна – не завжди є критерієм доброго житла. «Еко-Дім» є компанією з багаторічним досвідом. За цей час у межах холдингу організовано фактично закритий цикл виробництва. Кожен продукт, наприклад, цемент, бетон чи будь-які добавки, проходять власне лабораторне дослідження, яке підтверджує їх якість. У компанії тисячі людей, які працюють комплексно – від проектного відділу і до працівника, який на будівельному майданчику виконує ті чи інші роботи. Тому, відповідно, усі мешканці, які придбали житло від «Еко-Дім» можуть бути впевнені у комфортному проживанні у своїй новій надійній оселі.

 

Compare listings

Compare