ЕКО-ДІМ на Надійній

Вартість від 29 500 грн/м²

Дозвіл
ІУ113181691509
Планована дата здачі
31.12.2024
Розтермінування
до 31.12.2024

«ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» – це сучасний житловий мікрорайон малоповерхової забудови з власною інфраструктурою, який створений з думкою про комфортне життя в гармонії з природою. Чудове розміщення – з одної сторони Винниківський природній лісопарк, з другої сторони  недалеко до вул.. Зеленої (район Старого Сихова), одної з основних транспортних «артерій» Львова. В місті, але біля лісу. Житловий комплекс не черговий «мурашник», а спільнота однодумців, добрих сусідів, які мають подібні цінності та стиль життя. 

Простір житлового комплексу вдало поєднує житлові будинки 3-х та 5 поверхів, території для відпочинку та комерційні будівлі, в яких може розміститись пекарня, магазин та аптека. Є можливість створення власного дитячого садочка.

Детальніше

Площа комплексу достатньо велика – 3,4 гектари. Вся територія знаходиться під наглядом охоронної компанії 24/7.

Між будинкові території безпечні для пересування, адже автомобільний рух обмежено. Транспорт рухається виключно навколо комплексу. Поряд з в’їздом в житловий комплекс передбачена окрема 2-ох поверхова будівля під автомобільний паркінг. Вам не будуть заважати автомобільний шум та шкідливі вихлопи під вікнами квартир. На паркінгу ваше авто буде в безпеці, під дахом. Також буде встановлено відео нагляд. На території передбачена станція підкачки шин автомобілів та велосипедів. А з часом, є можливість влаштувати електро заправку авто.

Ви зможете спокійно відпускати гуляти на майданчик своїх дітей не хвилюючись про їх безпеку. Пішохідні та  велосипедні доріжки, власне футбольне поле, майданчики для дітей різного віку, зони обладнані спортивними тренажерами. Ну а для душевного спілкування з сусідами та рідними – затишні альтанки та зони барбекю. Продумано все для різноманітного та цікавого проведення часу мешканців.

Ми дбаємо про наших «друзів менших», тому запланували на території спеціальні станції обслуговування домашніх тварин. Тут ви зможете взяти спеціальні гігієнічні мішечки,  серветки та помити лапки домашньому улюбленцю перед поверненням в квартиру. Також, буде можливість вийти на прогулянку в лісопарк, в який ви зможете потрапити через спеціально обладнаний вихід відразу з території жк, щоб насолодитись тишею та спокоєм справжнього лісу і вдихнути свіжого повітря на повні груди.

Площі квартир від 47 м2. Запроектовані 1, 2 та 3 кімнатні квартири оптимального планування. Передбачено квартири з терасами та виглядом на ліс. Панорамні енергоощадні вікна стануть своєрідним екраном, де ви зможете спостерігати за життям лісу в різні пори року насолоджуючись чашкою кави чи чаю.

Думаємо, що більшість з нових мешканців цінують активний спосіб життя, а саме велосипедні прогулянки. Часом і по справам можна виїхати, якщо є час та бажання. Плануємо в майбутньому встановити на території станцію прокату велосипедів і сподіваємось, що ви будете користуватись із задоволенням.

«ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» – це місце, де ви в колі рідних, де ви працюєте та відпочиваєте, де спілкуєтесь з друзями, насолоджуєтесь природою та життям!

Вже зовсім скоро житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» заживе власним життям, від вулиці Зеленої облаштують освітлену дорогу з пішохідним тротуаром та вело доріжкою, почне курсувати маршрут громадського транспорту, повітря наповниться щастям та дитячим сміхом. Чекаємо з нетерпінням народження житлового простору нового формату!

Закрити

СТУПІНЬ ГОТОВНОСТІ

Будинок №1 (здача 30.09.25)
20.71%
Будинок №2 (здача 30.09.2024)
47.79%
Будинок №3 (здача 30.06.2024)
72.9%
Будинок №4 (здано)
100%
Будинок №5 (здано)
100%
Будинок №6 (здано)
100%
Будинок №7 (здано)
100%
Будинок №8 (здано)
100%
Будинок №13 (здача 31.12.2025)
31.99%

Виберіть під'їзд на генплані

Генплан (Надійна)
Будинок №4 (продано) Будинок №1 Будинок №2 Будинок №3 Будинок №5 (продано) Будинок №6 (продано) Будинок №7 Будинок №8 Будинок №13 Будинок №12 (не продається) Будинок №11 (не продається) Будинок №10 (не продається) Будинок №9 (не продається) Центр дозвілля Сквер Гостьовий паркінг Футбольне поле Паркінг

Будинок №4 (продано)

Будинок №2

Будинок №5 (продано)

Будинок №6 (продано)

Будинок №7

Будинок №8

Будинок №13

Будинок №12 (не продається)

Будинок №11 (не продається)

Будинок №10 (не продається)

Будинок №9 (не продається)

Центр дозвілля

Сквер

Гостьовий паркінг

Футбольне поле

Паркінг

ПЕРЕВАГИ

Мала поверховість 3-5 поверхів
Екологічний район, поряд природній лісопарк
Закрита територія, охорона 24/7
Двір без авто – окрема будівля двоповерхового паркінгу
Власна інфраструктура, дитячі та спортивні майданчики, міні футбольне поле
Сучасна архітектура, якісні будівельні матеріали

ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ОБ'ЄКТУ

ОБ'ЄКТ НА КАРТІ

АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

ХІД БУДІВНИЦТВА

Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (квітень 2024)

Продовжуємо інформувати про хід будівельних робіт...
Детальніше →

Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (березень 2024)

Продовжуються роботи на будівельному майданчику...
Детальніше →

Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (лютий 2024)

Будівельники активно працюють на майданчику...
Детальніше →

Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (квітень 2024)

Продовжуємо інформувати про хід будівельних робіт...
Детальніше →

Compare listings

Compare