ЕКО-ДІМ НА НАДІЙНІЙ

Виберіть будинок на генплані
Генплан Надійна
Будинок №1 Будинок №2 Будинок №3 Будинок №4 Будинок №5 Будинок №6 Будинок №7 Будинок №8 Парковка Сквер Дитячий садок Футбольне поле Громадська будівля

Будинок №1

Будинок №2

Будинок №3

Будинок №4

Будинок №5

Будинок №6

Будинок №7

Будинок №8

Парковка

Сквер

Дитячий садок

Футбольне поле

Громадська будівля

ПРО КОМПЛЕКС

Дозвіл
№ ІУ 113181691509 від 18.06.2018
Планована дата здачі
3 кв. 2021р.
Вартість
від 12 600 грн / м2
Кількість поверхів
3,5 поверхів

Екологічно чисте, мальовниче та затишне місце біля лісу в рекреаційній зоні, поруч з вулицею Зеленою. Життя в гармонії з природою сприяє формуванню екологічної культури, естетичного виховання та задоволення від оточуючого простору.

ЕКО-ДІМ на Надійній – це 9 будинків 3-х та 5-ти поверхів, що оточений багаторічним природнім лісопарком. Комплекс облаштовано простором для відпочинку та ігор, сучасним ландшафтним дизайном, а увага до деталей є синонімом якості, комфорту та переваги. Це поєднання сучасної архітектури з природою. Використовується європейський підхід до проектування будинків, а саме: внутрішнє подвір”я без паркомісць для авто, малоповерхова забудова, відкритість архітектури.

ПЕРЕВАГИ

Житловий квартал на Надійній – це рекреаційна зона, де ви щоденно отримуватиме естетичне задоволення від життя в гармонії з природою. Європейській підхід до ідеї житлового кварталу забезпечуватиме максимальний комфорт для вас та вашої родини.
null

Малоповерхова забудова – маштабне для людини середовище

null

Громадська будівля, супермаркет, центр дозвілля дитини

null

Створення парковки для авто за межами міжбудинкових територій

null

Комфортні відпочинкові, спортивні та ігрові території

null

Відкрите середовище та приватні міжбудинкові простори

null

Цілодобове спостереження за територією та безпека

Прекрасний краєвид та чисте повітря, ідеально підходять для прогулянок з сім’єю та домашніми улюбленцями, пікніку з друзями недалеко від дому, активного відпочинку та занять спортом.

ЕКО-ДІМ на Надійній для тих, хто хоче приємно прокидатись із зарядом бадьорості та енергії, для тих хто любить смакувати ранкову каву милуючись природою і вдихаючи ранкове лісове повітря, для тих хто дбає за своє здоров”я і здоров”я своєї сім”ї, для тих хто змінює світ на краще і з задоволенням повертається після робочого дня до дому, для тих хто любить проводити уікенд на природі. Закрита територія житлового комплесу дозволяє мешканцям почувати себе у безпеці. Все створено для комфорту Вашої Сім’ї.

ОБ'ЄКТ НА КАРТІ

ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ОБ'ЄКТУ

Новини еко-дім на надійній