Якісне житло та освітні заклади на території ЖК: відповідальне рішення від компанії «Еко-Дім»

  • 5 років тому назад
  • Блог

Над розвитком дитини: вибором дитячого садка, школи, гуртків тощо найчастіше батьки замислюються відразу після народження малюка. Звичайно, школи сьогодні всі переповнені, а темпи будівництва новобудов випереджають будівництво нових шкіл. Тому для багатьох з нас один з найважливіших критеріїв вибору нового житла – доступність до освітніх закладів. А ще краще – коли школа чи садок розташована на території житлового комплексу.

Будівельна компанія «Еко-Дім», будуючи нові житлові комплекси, дбає про розвинену інфраструктуру, зокрема про створення освітніх закладів.

«Ми поєднуємо будівництво житлових комплексів зі створенням дошкільних та шкільних освітніх закладів. Тому що розуміємо, що в новостворених житлових мікрорайонах, зазвичай, якщо вони і були передбачені, то на кількість дітей, які там жили раніше. Тож якщо забудовується новий район багатоповерховою забудовою, компанія «Еко-Дім» обов’язково шукає можливість для створення освітнього закладу, принаймні, дошкільного», – розповідає директор Агентства нерухомості «Еко-Дім» Роман Бук.

Завдяки такому підходу до будівництва житла у Сихівському районі м. Львова з’явився новий сучасний ліцей із дитячим садочком «Еколенд». Він збудований за останніми тенденціями та оснащений усім необхідним для максимально комфортного навчання дітей.

«Якщо говорити про наш житловий комплекс на вулиці Плуговій, то ми тут створили і дитячий садок, і школу. На Сихові ми збудували декілька житлових комплексів. Так, на вулиці Скрипника компанія «Еко-Дім» організувала з нуля ліцей та дитячий садочок під назвою «Еколенд». Це взагалі була друга школа у Львові, збудована за приватні кошти, яка введена в експлуатацію. Її побудовано за останніми тенденціями: монолітно-каркасним методом, з несучими цегляними стінами, утепленням, а також тут встановлено великі вікна для максимального потрапляння світла у приміщення. Також у наших ЖК «На Тракті» та «На Надійній» точно будуть збудовані дитячі дошкільні освітні заклади. Крім того, плануємо відкриття ще однієї школи. А ще – усі наші ЖК обладнані дитячими майданчиками», – повідомив представник компанії-забудовника.

«Еколенд» – це втілення досвіду архітекторів, дизайнерів і педагогів, поєднаний з мріями дітей і побажаннями батьків. Ця школа правильно спланована від самого фундаменту: з раціональною організацією приміщень, з окремими входами й виходами, пандусами для доступу людей з обмеженими фізичними можливостями. І ліцей, і дитячий садок – функціонують абсолютно відокремлено один від одного зі спеціально створеною індивідуальною інфраструктурою. Також, під час будівництва комплексу використано лише кращі будівельні матеріали.

«Будівельні матеріали ми підбирали дуже ретельно, адже сьогодні безліч дітей мають алергічні реакції. Тому, якщо жоден із наявних в Україні матеріалів не відповідав сертифікованим екологічним вимогам, ми розширювали територію пошуку і закуповували усе необхідне закордоном. Так, до прикладу, лінолеум довелося закуповувати у Німеччині, адже стандарти українських виробників нас не влаштовували», – розповідає керівник мережі приватних освітніх закладів «Еколенд» Оксана Іпакян.

Комплекс «Еколенд» займає площу близько 8000 кв. м, а територія подвір’я – 1,8 га. У ньому передбачені кілька функціональних зон, наприклад, спортивна зона з міні футбольним полем, тенісним кортом, волейбольним, баскетбольним і мультифункціональним майданчиками, а також тренажерна зона. Також організовано зони активних ігор та відпочинку дітей, серед яких 8 ігрових майданчиків, простір святкових заходів, зони відпочинку. Також в «Еколенді» створена навчально-дослідна зона із садом декоративних рослин, овочевими грядками та метеоділянкою.

«Інфраструктура «Еколенду» дає змогу навчати одночасно 500 дітей. Станом на сьогодні, ми маємо ще декілька вільних місць у класах як початкової, так і старшої школи. Але, як показує практика, впродовж року усі класи заповнюються і батьки очікують наявності вільних місць. Тому, хто шукає освітній заклад, де дитина матиме змогу здобути високі знання, розвинути свої здібності, відкрити для себе світ можливостей та перспектив, знайти чудових друзів – «Еколенд» завжди поруч, м. Львів, вул. Скрипника, 11», – ділиться Оксана Едуардівна.

Тож компанія «Еко-Дім» будує житло та дбає про те, щоб мешканцям нових квартир була доступна уся інфраструктура, необхідна для комфортного життя.

Житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на Тракті І» з дитячим садочком на першому поверсі 6 секції (4 поверховий будинок)

Зокрема, будівництво дитячих садочків та шкіл дозволяє дітям отримувати освіту високої якості безпосередньо поблизу дому. Адже сьогодні вже не достатньо просто народити дитину, стати для неї взірцевими батьками, належно виховати, потрібно дати їй змогу знайти та пізнати себе.

Житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на Надійній» (Старий Сихів, бічна вул.. Зеленої), де передбачено дошкільний центр розвитку дитини. 

Compare listings

Compare