Як обрати житло, щоб не переплачувати за комунальні?

  • 5 років тому назад
  • Блог

Вибір житла – доволі складний та тривалий процес. І вимагає він не лише фінансових ресурсів, а й часу, адже в сучасних умовах основний акцент під час вибору квартири варто зробити на енергоощадності. Особливо актуальним це питання стає, зважаючи на ухвалений закон «Про житлово-комунальні послуги», згідно з яким вже з травня 2019 року буде встановлено абонплату на комуналку, а за кожен день прострочення нараховуватиметься пеня, розмір якої становитиме 0,01% боргу за день. До того ж, тарифи на енергоресурси постійно зростають, тому зараз – найкращий час, щоб подбати про економію у майбутньому. Розуміючи важливість питання будівельна компанія «Еко Дім» пропонує придбати енергоощадне житло у житлових комплексах «Еко Дім на Тракті» за вигідною ціною вже сьогодні!

«Під час проектування квартир було вирішено зосередитись на розумному плануванні, яке б дозволило економити на комунальних платежах у майбутньому. Чи не головною перевагою житлових комплексах «Еко дім на Тракті» є висота стелі, яка становить 2,5 метра. Хоча може здатися, що стелі тут нижчі, ніж зараз заведено планувати, але не справді – це є державною будівельною нормою, яка широко застосовується у будівництві. Ми свідомо пішли на цей крок і будуємо такі будинки, адже на сьогодні дуже вартісними стали енергоресурси. Додатковими перевагами стануть індивідуальне опалення, стіни та перегородки з цегли, утеплений фасад і енергоощадні вікна. Тож власне затрати на газ, за рахунок того, що стеля є нижчою, а будинок утеплений, мають суттєво скоротитися для тих мешканців, які придбають там квартири і будуть взимку обігрівати своє житло», – розповідає Роман Бук, директор Агентства нерухомості «ЕкоДім».

Житловий комплекс «Еко Дім на Тракті ІІ»

Про вибір економного житла варто задуматись вже зараз. Тим більше, що з ростом мінімальної заробітної плати також будуть збільшуватися і максимальні розміри абонентської плати. До того ж, окремо потрібно буде платити за послугу як товар. «ЕкоДім» пропонує не просто енергоощадне житло, а й доступні ціни. Адже квартиру у житлових комплексах «Еко Дім на Тракті» можна придбати за ціною від 10900 грн за метр квадратний. Перший внесок від 10% та безвідсоткове розтермінування оплати до 3 років. Крім того, тут передбачено чимало інфраструктурних переваг – поряд школи, дитячі садочки, магазини, зручна транспортна розв’язка.

«Біля будинку в проекті закладено такі комерційні приміщення, які в майбутньому мають перетворитися на продуктовий магазин та на дошкільний навчальний заклад. Крім того, біля житлових комплексів  є земельна ділянка для будівництва багаторівневого паркінгу, що для такої місцевості є фактично прецедентом, тому що за містом таких паркінгів практично ніхто не будує. Проектуючи цей будинок, ми також передбачили достатньо місця для гостьової автостоянки. І також передбачено дитячий та спортивний майданчик на території комплексу. Важливим є й індивідуальне опалення, адже на сьогодні ухвалена нова будівельна норма, за якою будинки, вищі від п’яти поверхів, індивідуального опалення мати не будуть», – каже спеціаліст з нерухомості.

Житловий комплекс «Еко Дім на Тракті І»

У житлових комплексах «Еко Дім на Тракті» застосовано новий підхід до створення комфортного мікрорайону. Тож обирайте нову квартиру, враховуючи усі чинники, зокрема і оплату комунальних послуг, тарифи на які зростають чи не щомісяця. Компанія «ЕкоДім» дбає про енергоощадне майбутнє, в якому жити не лише комфортно, а й вигідно!

Compare listings

Compare