В періоди невизначеності та кризи, коли далеко не всі підприємства працюють на повну потужність, а деякі будівельні майданчики простоюють в очікуванні кращих часів, ситуація на ринку нерухомості може видатись нестабільною. Саме тому багато хто відкладає інвестиції в житло на майбутнє, а ті, хто вже придбав квартиру – переймаються, чи буде вона готовою в обіцяний термін.

Компанія «Еко-Дім» запевняє своїх клієнтів: будівництво житлових комплексів іде чітко за графіком і завершиться вчасно. І це не просто слова – в однієї з найдосвідченіших будівельних компаній Львова є всі підстави гарантувати дотримання зобов’язань. Адже, за 30 років, «Еко-Дім» створив власну матеріально-технічну базу, що забезпечує практично всі потреби у будівельних матеріалах. Кілька підприємств, серед яких: завод сухих будівельних сумішей, завод віконних конструкцій, цегельний завод, велика виробнича база, в яку входять металообробний і деревообробний цехи, власний автопарк спеціалізованої техніки дають можливість виготовляти все необхідне для будівництва.

«Наша головна виробнича база має на своїй території бетонний завод, металообробний цех, деревообробний цех і парк важкої автомобільної техніки, – розповідає керівник відділу продажу компанії «Еко-Дім» Роман Бук – Цех металообробки виготовляє металеві та залізобетонні конструкції та готові залізобетонні об’єкти: сходові марші, палі, бетонні кільця для проведення інженерних мереж. Плити, бордюри, поребрики та бруківка для облаштування території теж виготовляється на наших підприємствах».

Парк важкої автомобільної техніки, яка зберігається та обслуговується на території виробничої бази, забезпечує оперативне транспортування конструкцій і матеріалів на будівельний майданчик в будь-якому куточку міста.

Міксери привозять готовий бетон на об’єкти, вантажівки доставляють металеві конструкції, тракторна техніка дозволяє копати, загортати, розрівнювати ділянку – тож вся логістика будівельного процесу під контролем. Як і якість самих матеріалів: адже в компанії «Еко-Дім» є власна лабораторія, де перевіряють як виготовлену на свої підприємствах, так і закуплену продукцію.

 «В лабораторії ми перевіряємо практично все: якщо ми використовуємо свою цеглу, то після кожного виробництва з партії цегли беремо зразки та перевіряємо на міцність. Якщо виготовляємо металеві чи залізобетонні конструкції – обов’язково перевіряємо їх, щоб десь там щось не тріскало, не сипалося, не лущилося, не гнулося, – каже Роман Бук, керівник відділу продажу компанії «Еко-Дім» – Якщо купуємо продукцію в інших підприємств, також перевіряємо у своїй лабораторії».

Постійний контроль якості дозволяє дотримуватися високих стандартів на власних заводах, а наявність виробництв – значно знижує собівартість самої роботи. Моделюючи ситуацію, представники компанії «Еко-Дім» не виключають, що за відсутності своїх підприємств і заводів, могли б відчути певний дискомфорт через обставини, які склалися. Адже підприємства зараз змушені працювати з карантинними обмеженнями, не на повну силу. Це однозначно відбивається на вартості їхньої продукції: матеріали дорожчають і будівельні компанії, що користуються послугами підрядників, змушені включати націнку у вартість квадратного метра. В такому випадку наявність своїх виробничих потужностей в компанії «Еко-Дім» рятує не лише від форс-мажорів, а й від необхідності завищувати ціни на житло.

Компанія має в своєму активі завод віконних конструкцій «Еко-Дім». Тут виготовляються металопластикові вікна і двері за європейськими стандартами для потреб всіх будівельних майданчиків, де зводяться житлові комплекси будівельної компанії.

Завод віконних конструкцій «Еко-Дім»

Ще один ключовий ресурс компанії – власна команда професіоналів. Роман Бук зазначає: «Дуже суттєвою перевагою для нас є те, що всі будівельники і інженерно-технічні працівники, які працюють на наших будовах, є працівниками нашого штату. Тобто, ми не є компанія, яка найняла підрядну організацію, де одні кладуть цеглу, другі проводять мережі, треті облаштовують фасади. Ми все це робимо власним ресурсом. Тому якісь перекоси, провисання за рахунок команди і матеріально-технічних можливостей, ми можемо нівелювати».

Таким чином, підприємства та працівники компанії «Еко-Дім» забезпечують повний цикл будівництва: від виготовлення та контролю якості матеріалів до зведення житлових комплексів. Адже тут розуміють – в час кризи дотримання зобов’язань має неабияке значення.

Інвестори компанії можуть розраховувати на вчасну здачу житлових комплексів завдяки виробничим можливостям компанії «Еко-Дім», 30-тирічному досвіду, згуртованій команді і бездоганній репутації.

Дізнатися більше про хід будівництва житлових комплексів та отримати детальну консультацію про умови придбання квартири ви можете  на сайті компанії EKO-DIM.COM або зателефонувавши  на багатоканальний номер 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).