Купівля житла в новобудові: як вдало інвестувати і отримати квартиру

  • 4 роки тому назад
  • Блог

Сьогодні ринок первинного житла в Україні дає своєму покупцю величезний вибір різноманітних квартир, вигідних пропозицій та способів придбання житла. Тож не дивно, що попит на нові квартири щороку зростає. Але разом з попитом не зникає й страх втратити і свої гроші, і шанс отримати житло. Як обрати надійного забудовника, як зберегти свої кошти та як не залишитися ні з чим  – про це ми поговорили з керівником відділу продажу «Еко-Дім» Романом Буком та директором фінансової компанії холдингу «Еко-Дім» Василем Качераєм.

Завдяки великому попиту на нове житло за останні роки в Україні з’явилося чимало нових компаній, що займаються продажем нерухомості. У потоці красивих сайтів з зображенням дизайнерських будинків легко загубитися і ще легко обрати недобросовісного забудовника. Роман Бук розповідає:

«Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі забудовника – це кількість його проектів та час, впродовж якого ця компанія працює на ринку нерухомості.  Інвестуючи в будівництво, покупець повинен розуміти, що значна частка його грошей йде на покупку будматеріалів, заробітну плату будівельників, техніку. Відповідно, ці гроші не стоять на місці, а витрачаються. І якщо у забудовника є лише один проект і стається якась прикрість (нестабільна економічна чи політична ситуація в країні, проблеми з документами, тощо), то є великий ризик того, що будівництво житла буде припинено, а покупця очікуватимуть два варіанти закінчення цієї ситуації. Перший – забудовник попросить ще грошей, адже припинення будівництва означає, що гроші в компанії закінчились. Другий – забудовник оголосить себе банкрутом, і ні своїх коштів, ні квартири покупець не отримає.

Компанія з одним-двома проектами не може надати своєму покупцю жодних гарантій, на відміну від забудовника, який працює на ринку багато років, має багато завершених проектів та будівництв у процесі. Наприклад, компанія «Еко-Дім» на ринку нерухомості в загальному вже 35 років і за цей час здала в експлуатацію дуже багато житлових комплексів. В нас є своя виробнича база, власний штат, майно, будівельні проекти, повноцінний офіс, а не МАФ біля житлового комплексу. Відповідно, навіть у форс мажорній ситуації ми матимемо можливість повернути покупцю кошти або запропонувати йому інший зручний варіант».

(Деякі із збудованих житлових комплексів «Еко-Дім»)

«Також ми можемо запропонувати покупцю різні способи придбання житла. У компанії «Еко-Дім» можна придбати квартиру, оплативши повністю, можна взяти в кредит, а можна оформити розтермінування від забудовника під 0 відсотків. При цьому зі своїми клієнтами ми укладаємо абсолютно прозорий договір фонду фінансування будівництва, який є добре регламентованим, зокрема в ньому чітко прописані механізми повернення коштів покупцю» – зазначив Василь Качерай.

Повернути кошти за придбане житло можна не лише у випадках форсмажорних ситуацій. За словами Василя Качерая, «Еко-Дім» повертає гроші за квартиру за вимоги покупця, а також надає можливість змінити придбану квартиру на іншу.

«Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і хочемо, щоб вони були задоволені. Тому, якщо клієнт придбав, наприклад, 3-ох кімнатну квартиру у розтермінування і в певний момент зрозумів, що не може оплачувати її, то ми можемо замінити її на 2-ох кімнатну. Або навпаки, якщо клієнт купив однокімнатну, але захотів більшу. Хоча правила фонду фінансування будівництва і не передбачають всіх можливих варіантів, ми дуже відповідально ставимося до своїх клієнтів та їх коштів і завжди намагаємося знайти вихід з будь-якої ситуації, який влаштовуватиме обидві сторони» – розповів Василь Качерай.

Отож, щоб без проблем купити квартиру в новобудові та бути впевненим у тому, що ваші гроші надійно збережені, потрібно з обережністю обирати забудовника та звертати увагу на те, які гарантії він вам може надати.

За детальнішою інформацією стосовно купівлі квартир в житлових комплексах «Еко-Дім» звертайтесь за телефоном 0 800 40 20 10 (дзвінки в межах України безкоштовні). Сайт – https://eko-dim.com/

 

Compare listings

Compare