Будувати не можна чекати. Еко-Дім продовжує будівництво з дотриманням всіх правил карантину

З 6 квітня в Україні діють посилені заходи безпеки в зв’язку з пандемією вірусу COVID-19. Людям заборонено збиратися групами більше, ніж двоє осіб та перебувати у громадських місцях без масок. Фахівці і надалі рекомендують залишатися вдома та, за можливості, працювати дистанційно. Але ж на відстані будинок не збудуєш. Саме тому компанія «Еко-Дім» вирішила не заморожувати будівництво та не підводити очікувань клієнтів, які сподіваються отримати готові помешкання без затримок.

Натомість, на будівельних об’єктах вжили додаткових заходів безпеки та контролю за їх виконанням. Тепер будівельники працюють за скороченим графіком – до 16.00, зберігаючи дистанцію та використовуючи засоби індивідуального захисту. Ті, кому проблемно добиратися, хто хвилюється за своє здоров’я чи перебуває у групі ризику – на роботу не виходять. Але компанія принципово не звільняє людей та намагається оптимізувати будівництво так, щоб вберегти здоров’я працівників і, разом з тим, вкластися в обіцяні терміни.

«У нас зараз триває будівництво житлових комплексів на Мечникова, 16а, на Батуринській та в смт. Лисиничі, – розповідає Володимир Бутитер, начальник Відділу охорони праціВ зв’язку з карантином кількість будівельників зменшилася, бо хтось не може добиратися з віддалених районів, хтось просто боїться. Ми розуміємо, що не маємо морального права нікого змушувати та стараємося розподілити обов’язки, щоб працювали ті, хто має змогу і живе неподалік. Охоронці, звісно, мусять постійно знаходитися на місці будівництва, щоб стежити і за об’єктом, і за дотриманням правил безпеки. Усі будівельники зараз використовують антисептичні засоби,  працюють у масках, дотримуються дистанції. Ми намагаємося створити максимально безпечні умови як для працівників, так і для тих, хто відвідує об’єкт».

Адже «Еко-Дім» навіть зараз не відмовляє покупцям у праві огляду квартир. Компанія впевнена: майбутні мешканці повинні контролювати процес, отримувати інформацію, вносити зауваження. Але щодо відвідувачів діють такі ж суворі правила захисту: до чергової каски тепер додались антисептики і маски. А оглянути квартиру можна в індивідуальному порядку разом з представником відділу продажу в обідній час, коли не працюють будівельники. Варто зауважити, що не лише клієнти зараз контролюють хід будівництва та якість помешкань – в час карантину продовжує роботу власна Служба технічного нагляду компанії «Еко-Дім». Це, свого роду, представник держави на об’єкті, що перевіряє на відповідність всім вимогам, нормативним актам, державно-будівельним нормам.

Хід будівництва житлового комплексу «ЕКО-ДІМ на Тракті ІІ», квітень 2020 р.

«Головний закон на будові – це проект, який розробляють проектанти, архітектори, конструктори, інженери, – говорить Олександр Заїкін, керівник Служби технічного нагляду, – Нам дають проект, розроблений згідно державних вимог і будівельних норм, а інженер технічного нагляду перевіряє, як виконується цей проект. Тобто, всі питання, які виникають, всі рішення, прийняті на етапі втілення проекту, він має обов’язково перевірити та, за необхідності, дати якісь зауваження, поради, висновки. Тобто, це абсолютно комплексний підхід, який забезпечує кращі рішення в процесі будівництва і кращі результати для майбутніх мешканців».

Тож, незважаючи на карантин та обмежений робочий день, стандарти будівництва зберігаються на вищому рівні, а темпи робіт йдуть за графіком. Разом з тим, компанія «Еко-Дім» закликає клієнтів дотримуватися правил карантину та максимально переводить спілкування в он-лайн режим. Саме тому на сайті компанії  регулярно публікуються звіти з ходу будівництва житлових комплексів. А також всі охочі можуть дізнатися подробиці придбання квартири онлайн, написавши у чат на сайті, на FB-сторінці, сторінку в Instagram чи Telegram канал, або зателефонувавши на багатоканальний номер 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Безпека та спокій клієнтів – головний пріоритет компанії «Еко-Дім» – отже, всі, хто придбав чи планує купити квартири, можуть бути впевненими у відповідній якості житла та дотриманні термінів здачі в експлуатацію.

Compare listings

Compare