Останнім часом в Україні дедалі більшої популярності набирає кредитування на купівлю житла. І це не дивно, адже умови таких кредитів стають значно вигіднішими. Все більше банків, розуміючи потреби споживачів, розробляють спеціальні програми разом із забудовниками та пропонують кращі умови. За статистикою, понад 65% потенційних покупців вважають саме ціну найголовнішим пріоритетом під час вибору квартири в тому чи іншому ЖК. Тому для забудовників теж дуже важливо, надавати покупцям якомога зручніші варіанти оплати.
Так, будівельна компанія «Еко-Дім» пропонує придбати житло за вигідними умовами із розтермінуванням та без сплати зайвих відсотків у комфортних житлових комплексах із розвиненою інфраструктурою та сучасними технологіями будівництва. Або скористатись іпотечними кредитами в банках-партнерах.

«Компанія «ЕкоДім надає безвідсоткове розтермінування на купівлю будь-яких квартир у ЖК «На Надійній» та «На Тракті» до 2021 року. І це дійсно вигідно, адже для цього клієнтам навіть не потрібно звертись до банків. Головне сплатити перший внесок у розмірі від 20%. Крім того, наші покупці можуть взяти кредит під заставу майнових прав в «Укргазбанку» та «Кредобанку». Тобто вам не потрібно ризикувати своїм теперішнім майном. Тож купувати квартиру від «ЕкоДІм» – це не лише вигідно, а й безпечно», – розповідає директор Агентства нерухомості «Еко-Дім» Роман Бук.

Зараз покупці житла на первинному ринку намагаються знайти не лише зручне планування, комфортний район, технології будівництва та використання якісних матеріалів. Для багатьох пріоритетною є ціна. Саме тому найбільші банки країни, зокрема й «Укргазбанк», пропонують вигідні умови кредитування.

«Особливості оформлення кредиту на житло в «Укргазбанку» абсолютно прозорі. Позичальнику потрібно зробити перший внесок у розмірі від 30%, термін кредитування до 20 років під 20,9% річних. Корім того, одноразова комісія під час оформлення кредиту становить лише 1,5%. Також кредит можна погасити достроково у будь-який час та без додаткових платежів. У заставу можна оформити квартиру, яку ви власне купуєте, або ж інше нерухоме майно, яке вже є у власності клієнта. Крім того, незважаючи на економічні кризи 2008 та 2014 років, ми нашим клієнтам не піднімали відсоткової ставки, тобто вона є фіксованою. Компанія «ЕкоДім» є акредитованою в нашому банку, тож це означає, що вона пройшла усі перевірки, відповідно, для інвестора це є додатковою гарантією надійності купівлі житла», – каже Тарас Шмигельський, заступник директора львівської обласної дирекції «Укргазбанку».

Покупці чекають на можливість придбання житла за допомогою іпотеки. За попередніми прогнозами, частка придбаних квартир з використанням іпотечних кредитів за прогнозами 2019 року може зрости на 25–30%. Такі послуги, серед інших, пропонує і «Кредобанк».

«Компанія «Екодім» має у нас акредитацію як надійний партнер. Тобто, якщо клієнт оформляє кредит на житло у нашому банку, то ми його надаємо із більшою впевненістю, адже ми перевірили дозвільну документацію та ділову репутацію компанії. Умови кредитування у «Кредобанку» прості. Ми надаємо кошти до 3 млн гривень терміном до 20 років. До 31 серпня у нас діють активні ставки. Якщо клієнт бере участь у купівлі від 40 відсотків, то ставка – 18% річних, якщо перший внесок від 20 до 40%, то вона становить 19% річних на перші три роки кредитування. Починаючи з 4-го року, ставка є змінною і становить плюс 6%. Також є одноразова комісія 0,99% від суми кредиту. Клієнту потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код та довідка про доходи за останні 6 місяців. Заставою виступає об’єкт іпотеки. А дострокове погашення можливе без додаткових санкцій», – повідомив Віктор Гальчинський, керівник прес-служби АТ «Кредобанк».

Тож, враховуючи те, що компанія «ЕкоДім» пропонує вигідні умови розтермінування, а також є акредитованою у найбільших та надійних українських банків, купівля житла стає зручною, як ніколи.

Якщо Ви плануєте надійно інвестувати в квартиру, пропонуємо звернути увагу на житловий комплекс «Еко-Дім на Мечникова»

Забудовник пропонує готові квартири в першій та другій чергах за літніми цінами від 21 тис. грн.

Також діють літні ціни на квартири в житлових комплексах «Еко-Дім на Тракті» – від 10 900 грн./м2. та в «Еко-Дім на Надійній» – від 12 200 грн./м2. Нагадуємо про комфортні умови безвідсоткового розтермінування оплати та можливість сплачувати частинами.

Тепер купівля квартири – це дійсно просто!