Сучасні тенденції комерційної нерухомості у центрі місті

  • 5 років тому назад
  • Блог
Тренди нерухомості динамічно змінюються. Тепер житлові комплекси – це не просто місце, де передбачені квадратні метри під житло, а повноцінні сучасні помешкання з функціональними між будинковими просторами та власною інфраструктурою. Так, впродовж останніх років у світі та Україні, зокрема, набувають особливої популярності комерційні приміщення створені спеціально під бізнес в межах житлових комплексів.

Сьогодні одним з найпривабливіших об’єктів для великих інвестицій є саме комерційна нерухомість. Інвестори масово шукають приміщення під здавання в оренду. Поки конкуренція на ринку комерційної нерухомості в центрі міст достатньо висока, з’являються нові проекти з будівництва житлових комплексів з такими приміщеннями.

Зокрема, Львів – чудове місто для інвестицій. Якісне для проживання, достатньо безпечне в сьогоднішніх умовах, з великою кількістю вишів, а, відповідно, й студентів, а також з динамічною галуззю ІТ. Все це створює клас Young smart people, які стають магнітом для розвитку бізнесу, а, відповідно, й офісної нерухомості. Зараз забудовники намагаються втілити в концепції проекту не тільки житлову складову, але й торгові центри в складі ЖК, реалізують офісні площі, створюють коворкінги, дитячі дошкільні заклади, тощо.

Орієнтуючись на сучасні тенденції, компанія «Еко-Дім» звела новий сучасний житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на Мечникова» – тут

Житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на Мечникова» – комерційні приміщення з площами від 108 м2.

«Це – центральна частина Львова. Тут, переважно, старий житловий фонд. І дуже часто комерційні приміщення або неможливо організувати, або буде незручне планування, наприклад, вихід з двору, оскільки перші поверхи там не були передбачені для ведення бізнесу. Тому комерційні приміщення у них перероблені з квартир, в яких дуже часто не можна чіпати стін, бо вони є несучими. І за рахунок цього комерційна площа в таких будинках не завжди є комфортною. У житловому комплексі «На Мечникова» комерційні площі спеціально спроектовані під торговий бізнес: з широкими залами та гнучким плануванням. Якщо це офісні приміщення, то це максимально комфортні кабінети, в яких працівники можуть працювати на результат. Пропонуються площі від 108 до 270 кв. м. Також у будинку є підземний паркінг. Тобто, якщо бізнес потребує певну кількість паркомісць, то забудовник станом на сьогодні готовий їх забезпечити. Важливим аргументом є те, що житловий комплекс вже збудований і зданий в експлуатацію. Можна вже робити ремонт і розпочинати роботу», – розповідає директор Агентства нерухомості «Еко-Дім» Роман Бук.

Попит на комерційні приміщення відбувається, здебільшого, завдяки бурхливому розвитку IT-сектору, а також появі нових компаній і стартапів. У них є валютні надходження і вони можуть дозволити собі розширення. Наприклад, у Києві приблизно 45% приміщень усіх офісних центрів орендують IT-компанії, вони орієнтуються на формат офісного простору своїх колег у Європі або США.

Планування комерційних приміщень, «ЕКО-ДІМ на Мечникова»

 

Компанії малого та середнього бізнесу частіше надають перевагу гнучким офісним рішенням, адже переїзд з місця на місце для них не є проблемою. В Україні змінюється культура офісного простору і портрет орендаря. Так, дедалі більшої популярності набуває формат коворкінгів. Він орієнтований на якісний сервіс для орендарів, або, якщо висловлюватися мовою коворкінгу, для своїх клієнтів і резидентів.

В сучасному Львові стрімко розвиваються невеликі крамнички та кав’ярні. Це стає візитною карткою міста. Адже, туристи та навіть мешканці міста полюбили купувати продукти в невеликих крамничках з крафтовими товарами та зустрічатись з друзями в затишних кав’ярнях.

«У нас є приміщення, які придатні як під офіси, так і приміщення, які ідеально підходять під торгові площі. У центральній частині міста нові комерційні приміщення будують не так часто, і буває, що живучи в квартирі у центрі, далеко до продуктового магазину чи навіть звичайного кіоску. В нашому клубному будинку «ЕКО-ДІМ на Батуринській» пропонуємо оптимальні комерційні площі від 82 м2», – каже представник компанії «Еко-Дім».

ЖК «ЕКО-ДІМ на Батуринській» – тут

Центральна частина міста, бічна вул.. Клепарівської, поряд ТРЦ «Forum Lviv», СК «СКА».

Тож комерційні приміщення в клубному будинку «ЕКО-ДІМ на Батуринській» відкривають для орендарів максимум можливостей, адже це, насамперед, зручні та комфортні площі з можливістю гнучкого планування, розташування у центральній частині міста, великі зовнішні вінка, власний підземний паркінг та гостьові паркінги поряд з будинком. Це базові можливості для ведення успішного бізнесу в центрі Львова.

Дзвоніть в нашу агенцію нерухомості: 067 672 08 08. Відповімо на всі питання!

Compare listings

Compare