Старі ціни на всі квартири до кінця січня 2022 року

  • 3 роки тому назад
  • Блог

Зустріли новий рік, відсвяткували Різдво, «водили» Маланку, стрибали в ополонку. Святковий марафон завершився, а приємні несподіванки від «Еко-Дім» продовжуються. Якщо ви відклали питання купівлі квартири на «після свят», то зараз саме час до нього повернутись.

Роман Бук «Певна кількість людей планували здійснити покупку нерухомості саме на початку року після завершення новорічно-різдвяних свят. Керівництво будівельної компанії «ЕКО-ДІМ» йде на зустріч потенційним покупцям квартир у всіх житлових комплексах. І ми прийняли рішення до кінця січня не піднімати ціни. Отже, покупець, який звернеться в наші відділи продажу до кінця цього місяця, зможе оформити омріяну квартиру по старій ціні.
Запрошую вже сьогодні звернутись у відділ продажу і скористатись кращими умовами» каже керівник відділу продажу «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.

Сьогодні успішно зводяться кілька житлових комплексів різного класу. Особливу увагу звертаємо на житловий мікрорайон малоповерхової забудови «Еко-Дім на Надійній» Район Старого Сихова. Унікальний новий формат проживання, територія понад 3 гектари, власна інфраструктура. 1, 2 і 3 кімнатні квартири оптимальних площ. Вартість до кінця січня від 18 500 грн/м2.

Надійна

Багатофункційний комплекс поряд зі Стрийським парком – «Еко-Дім на Козельницькій». Цей комплекс бізнес-класу поєднає житловий будинок з навчальними і комерційними просторами. 3 секції різної поверховості 6-7-9 поверхів. 1, 2, 3 кімнатні квартири. Актуальна вартість від 41 000 грн/м2.

Козельницька

Розвиваємо район Тракту Глинянського. Тут ви вже збудували і здали в експлуатацію «Еко-Дім на Тракті 1» (1,2,3 черги), «Еко-Дім на Тракті 2» та житловий будинок «Еко-Дім на Тракті 3».
Сьогодні зводимо 4 чергу «Еко-Дім на Тракті 1»  і «Еко-Дім на Тракті 4». Ще є вільні 1, 2 і 3кімнатні квартири. Вартості квартир до кінця січня від 17 000 грн/м2.

Тракт 1

Території швидко розвиваються. Є існуюча інфраструктура, яка доповнюється сучасними елементами. Наприкінці 2021 відкрився великий і комфортний супермаркет АТБ в комплексі  «Еко-Дім на Тракті 3».  В межах комплексу «Еко-Дім на Тракті 4» вже можна планувати розміщення орендарів комерційних площ у збудованому 4 поверховому бізнес-центрі.

Тракт 4

Є можливість отримати безвідсоткове розтермінування оплати. Або скористатись іпотечним кредитом від Ощадбанку, Укргазбанку чи Кредобанку.

Запрошуємо у відділи продажу «Еко-Дім» за адресами: вул. І. Миколайчука, 36А, вул.. Тракт Глинянський, 152.

Телефонуйте і бронюйте квартири 0 800 40 20 10 (дзвінки в межах Україіни безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare