Квартири в ЕКО-ДІМ на Надійній стали ще доступнішими: Ощадбанк акредитував житловий мікрорайон

Іпотечні кредити отримують дедалі більшу популярність серед українців. Адже викласти одразу кругленьку суму за омріяні квадратні метри не кожному по кишені, тож і забудовники, і банки це прекрасно розуміють, тому з радістю йдуть назустріч покупцям. Так зробили і представники львівської холдингової компанії ЕКО-ДІМ, яка на ринку вже більше 20-ти років, підписавши відповідні документи з керівництвом Ощадбанку. Чому це вигідно та хто може скористатися таким довготривалим кредитуванням, ми дізнавались у керівника відділу продажу ЕКО-ДОМУ – Романа Бука та представника Ощадбанку – Ярослава Євстахевича.

“Житловий комплекс ЕКО-ДІМ на Надійній ми розпочали будувати в 2019. Активно почали працювати над ним приблизно тоді, коли в Україні розпочалась криза в зв’язку з поширенням Covid-19. Більшість людей йшли на самоізоляцію, працювали дистанційно. Тобто, вся сім’я щодня перебувала у власному закритому просторі. І ми зрозуміли, що житло  формату «живи, працюй, відпочивай», як будуємо ми, є найбільш актуальним. За рахунок не дуже щільної забудови, а саме – від трьох до п’яти поверхів, жителі матимуть можливість мати більше приватності, ніж в середньостатистичних багатоповерхівках, проводитимуть більше часу на відкритому просторі. Територія максимально обладнана зонами для відпочинку, прогулянок і спортивних активностей. Поряд з житловим комплексом є Винниківський лісопарк – величезна територія з деревами, які не насаджені, а виросли природнім шляхом: окультурений, почищений ліс.  З точки зору екологічності – це просто фантастичне місце” – розповідає Роман Бук – керівник відділу продажу ЕКО-ДІМ

Новий формат проживання в сучасному світі, максимум затишку,  комфорту та екологічність – це про переваги ЕКО-ДОМУ, адже тут передбачено все найнеобхідніше для жителів мікрорайону.

“На ринку будівництва житла у Львові ми вже більш ніж 20 років, тож маємо розуміння, яким повинен бути житловий комплекс. Тому ми передбачили будівництво дошкільного навчального закладу, а ще комерційні площі під кафе, магазин чи аптеку, які повинні забезпечити мешканців найнеобхіднішими товарами та послугами. На території буде і паркінг для власників автомобілів та зарядна станція для електрокарів. Щодо благоустрою території, то ми не застеляємо все бруківкою, а плануємо, щоб була галявинка, де жителі зможуть проводити час на природі, гуляти з дітьми чи просто полежати на травичці, посидіти на лавці або ж полежати в гамаку, почитати книгу чи подумати про щось приємне. Також, ми подбали і про безпеку мешканців. Тому ЕКО-ДІМ на Надійній буде повністю загороджений”.

І охочих придбати квартиру в такому районі теж достатньо, каже Роман Бук.

“Зараз ми пропонуємо квартири, як ті, що готуються до здачі, так і ті, що здаватимуться наступного року. Пропонуємо і розтермінування, але тільки до моменту здачі будинку в експлуатацію.”

На сьогодні в компанії ЕКО-ДІМ головуємо до здачі три житлові будинки, які належать до першої черги будівництва, і триває активна робота над наступними, що повинні вводитися в експлуатацію вже в березні 2023 року. А придбати нерухомість в ЕКО-ДОМІ відтепер можна, оформивши іпотечний кредит в Ощадбанку терміном до 20-ти років. На запитання, чому вибрали саме цей банк, Роман Бук відповідає:

“Ощадбанк – державна установа, що досить довго на ринку, тому виключає якісь неприємні моменти, які можуть бути в приватних. На сьогодні номінальна ставка тут 13,99 %, цілком прийнятна, враховуючи інфляцію, яка щороку відбувається в нашій країні. Тож люди, які мають середньостатистичний дохід, можуть скористатися таким кредитуванням, адже термін погашення до 20-ти років. Крім того, виплатити кредит можна достроково без будь яких санкцій.”

Ці слова підтверджує і заступник начальника відділу організації роздрібного кредитування Філії Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» – Андрій Наконечний.

 

“Скористатися програмою кредитування від Ощадбанку вигідно, адже немає необхідності витрачати одразу всю суму коштів для придбання житла, бо можна розтермінувати витрати на досить довгий термін. У нашому випадку, якщо ми говоримо про ЕКО-ДІМ, то це 20 років. Для позичальника, який хоче отримати кредит на придбання нерухомості мінімальний аванс, тобто перший внесок, становить 30%, а решту фінансує банк. За користування кредитом позичальник сплачує 13,99 % річних – це середньозважена ставка на ринку в частині іпотечного кредитування. Адже з останніх опублікованих Нацбанком даних, середня ставка у всіх банках в Україні становила близько 15 % річних.”

Перевага такого кредитування від Ощадбанку перед іншими фінансовими установами ще й в тому, що 13,99 % – це фіксована процентна ставка на весь термін кредитування, тобто вона не збільшиться, не зважаючи на будь-які ринкові коливання. А скористатися кредитом може кожен громадянин України віком від 18 років до 70 років, який має офіційний дохід, достатній для обслуговування кредиту.

“Стосовно розрахунку платоспроможності, то ми підлаштовуємося під кожного клієнта і вивчаємо його можливості, можемо враховувати і дохід членів сім’ї самого позичальника. Для кредитування, крім документів, що підтверджують особу, тобто паспорта та ідентифікаційного коду, а ще свідоцтва про шлюб та народження дітей, якщо такі є, потрібно надати документи, що підтверджують фінансовий стан. Це може бути довідка про дохід, або ж податкові декларації.» – каже Андрій Наконечний.

Якщо ж ви досі не впевнені, чи вигідно купувати житло в іпотеку, то в Ощадбанку вже підрахували, скільки в середньому позичальник може платити щомісяця.

“Уявімо собі, що ви бажаєте придбати нерухомість вартістю мільйон гривень, за умови, якщо ви сплачуєте 30 % від всієї вартості самостійно, Ощадбанк надає вам 700 тисяч гривень кредиту, то мінімальний щомісячний платіж буде становити близько 8 700 грн щомісяця протягом 20 років.”

Стільки ж в середньому обійдеться оренда двокімнатної квартири з ремонтом, але з однією відмінністю – за 20 років житло, за яке ви платите іпотечний кредит, офіційно стане вашим. А ЕКО-ДІМ на Надійній – чудовий варіант для вигідної інвестиції у майбутнє!

Відділ продажу Еко-Дім – 0 800 40 20 10 (дзвінки в межах України безкоштовні).

 

Compare listings

Compare