«Еко-Дім» дарує елітні саджанці дерев для відновлення Стрийського парку

  • 3 роки тому назад
  • Блог

У Львові триває акція екологічної ініціативи «Допоможи легеням Стрийського парку». В рамках цього проекту у парку продовжують висадку елітних саджанців на місці дерев, які постраждали під час літніх буревіїв.

Холдингова компанія «Еко-Дім» стала однією з вагомих спонсорів акції. Про участь розповідає Голова Правління компанії Ігор Артемович:

«Компанія «Еко-Дім» вже 20 років працює на будівельному ринку Львова. Наші житлові комплекси стають оселями для багатьох сімей. Звичайно, що ми відповідально ставимось як до якості будівництва, так і до облаштування навколишніх територій, створення комфортних умов та здорової атмосфери проживання. Адже, це в комплексі і формує нове обличчя рідного міста. Цього разу, на прохання адміністрації парку ми профінансували висадку 20 елітних саджанців платанів, сакур і кленів», – пояснює Ігор Артемович.

«Сьогодні ми допомагаємо садити дерева сакури Kanzan. Вибір і закупівлю здійснювали професіонали парку і міста. Наше завдання було підтримати міські ініціативи спрямовані на відновлення місць проведення дозвілля львів’ян. Адже, Стрийський парк – це історична визначна локація. «Місце сили» для багатьох мешканців, які щодня гуляють алеями та насолоджуються досконалою природою. Для нас важливо як буде виглядати у майбутньому весь цей район. Сподіваємось, що наш новий проект на вулиці Козельницький стане і  затишним домом для щасливого проживання, і органічним доповненням нового сучасного району Львова» – розповідає Ігор Володимирович.

В парку вже висаджено багато нових елітних дерев. Загалом, заплановано 370 саджанців. На прохання адміністрації відгукнулось близько 20 львівських підприємців та місцевих мешканців.

Compare listings

Compare