ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020».

  • 3 роки тому назад
  • Блог

Днями голова Львівської ОДА Максим Козицький нагородив переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020».Переможцем обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020» на Львівщині серед інших стала ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ».

Компанія продемонструвала високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки соціальних програм. За що отримала заслужене визнання.

За словами начальника Західного управління ДПС по роботі з ВПП Ірини Короткової, платники, які отримали сьогодні нагороди, зуміли досягти успіхів у непростих умовах.

«Попри складну ситуацію, великі платники податків Західного регіону сплатили за 9 місяців цього року до Загального фонду Державного бюджету майже 10 мільярдів гривень. Це на 690 мільйонів гривень більше у порівнянні з минулим роком. Маємо значні надходження і до місцевих бюджетів Львівщини – понад 907 мільйонів гривень за дев’ять місяців. У цей нелегкий час Ви не втратили темпу і продовжили працювати чесно і відповідально. Дбати не лише про себе, свої родини, а й про добробут нашої країни. І за це ми Вам щиро вдячні. Я горда, що серед сьогоднішніх номінантів є підприємства, які обслуговуються саме у нас, Західному міжрегіональному управлінні. Сплата податків – це вклад у розвиток економіки області, регіону та країни, підвищення обороноздатності нашої армії. Це добробут громадян, втілення інфраструктурних проектів, а також реформ. Бажаю не зупинятись на досягнутому та впевнено крокувати уперед і здобувати нові перемоги», – сказала Ірина Короткова.

Вітаємо і пишаємось ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ». Надалі так тримати!

Compare listings

Compare