Що буде навколо мого будинку?

Саме таке ключове питання задають потенційні покупці всіх забудовників в світі, в Європі і, все частіше, в Україні.

Експерти будівельної компанії Еко Дім отримали порцію свіжих ідей, тенденцій та світових трендів житлової нерухомості світу на цьогорічному Форумі нерухомості, який організував URE club.

Можемо виділити наступні цікаві моменти:

Комплексна забудова та змішані функції в межах житлових комплексів.

Сучасна архітектура, якісні матеріали – це добре. Але що буде навколо будинку? В якому середовищі ми будемо жити щодня? Ці питання стають тепер вирішальними у виборі житла в світі та Європі, зокрема. Отже, нашим забудовникам потрібно вже задуматись над створенням комфортного простору навколо житлових комплексів або одразу планувати проекти в екологічних зонах та місцях найбільш зручних для життя.

Ко-лівінги, ко-воркінги, ко-фінансування

Цікава тенденція! Забудовники світу відразу передбачають, що частина квартир в житловому комплексі не продадуться, відповідно, плануються ко-лівінги – апартаменти для здачі в оренду.

Все більше компаній залучають в свої проекти працівників на умовах віддаленої праці і тому ко-воркінги стають дуже актуальними приміщеннями, які варто планувати в межах житлових комплексів.

Що таке ко-фінансування? Це коли певна кількість свідомих мешканців об’єднуються фінансово для реалізації того чи іншого проекту чи реконструкції на території житлового комплексу. Чи то кафе на території житлового будинку, чи дитячий центр чи спортивний комплекс.

Концепція 80/20

Вразила концептуальна конфігурація в проектах житлових мікрорайонів Грузії – 80% комфортний простір для спільного користування (парки, відпочинкові зони, дитячі майданчики, рекреаційні будівлі, басейн і т.д.), 20% – житлова забудова. Також цікаво, що на ділянці проекту передбачені різні типи забудови – від багатоповерхових будинків до ділянок під приватну забудову (вілли від 300-500 м.кв.).

«Лісі Грін Таун» — міні-місто на площі 20 га

Для реалізації своїх сміливих проектів грузинські девелопери залучають UNStudio архітекторів світового масштабу.

Ну і, звичайно, весь світ рухається в напрямку екології та енергоефективності в рамках житлових проектів. Куди і наші забудовники поволі крокують.

Можемо впевнено сказати, що житловий мікрорайон малоповерхової забудови «Еко Дім на Надійній» відповідає тенденціям житлової нерухомості Європи.

Забудовник обрав для розташування екологічний район передмістя Львова (Старий Сихів). Де розташований лісопарк, який стає природнім «зеленим» оточенням житлового комплексу.

Щасливі мешканці зможуть щодня насолоджуватись свіжим повітрям та співами птахів.

Проектантами передбачений функціональний простір для активного та комфортного життя на території комплексу. Мала поверховість (будинки 3 та 5 поверхів) створює затишок. Мешканці таких будинків набувають добрих сусідів та створюють спільноту однодумців. Власна інфраструктура стає хорошим бонусом для мешканців комплексу, адже передбачений окремо стоячий будинок, де буде розташовано магазин, аптеку, кафе. На території передбачені вело доріжки, спортивні та відпочинкові майданчики.

Для зручності мешканців з дітьми забудовник спланував дошкільний дитячий заклад із сучасними дитячими майданчиками.

Обираючи квартиру в «Еко Дім на Надійній» можете сміливо задавати питання «Що навколо мого будинку!».

Compare listings

Compare