Купити першу квартиру тепер можна за допомогою державної програми єОселя

Дію програми розширили для всіх громадян України, і в її рамках можна обирати квартиру як в готовій, так і на стадії будівництва новобудові

Кабінет міністрів вніс зміни до програми пільгової іпотеки єОселя – з серпня нею можуть користатися всі громадяни України, які не мають власного житла.Раніше ця програма була доступна для військових, переселенців, медиків та науковців. За умовами програми, ці категорії громадян можуть брати іпотечні кредити за такими умовами:

  • пільгова  ставка на весь термін  кредиту —  3%
  • максимальний строк кредиту — 20 років
  •  мінімальний початковий внесок — 20%

Одна з недавніх змін у розширенні умов єОселя стосувалося якраз можливості скористатися програмою для купівлі квартири в будинках стадії будівництва. Перший такий кредит було видано Ощадбанком на придбання квартири в ЖК «ЕКО-ДІМ на Надійній» у Львові.

В компанії ЕКО-ДІМ повідомили, що першим в Україні власником 3-кімнатної квартири, придбаної за цією програмою стала родина військовослужбовця, офіцера ЗСУ.А вже з серпня програмою єОселя можуть користатися і ті громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості. Умови програми для таких категорій населення:

  • фіксована річна ставка у гривні – 7%;
  • перший внесок — від 20%;
  • термін кредитування — до 20 років;

Придбати можна квартиру у будинку, що будується або не старшому за три роки на момент укладення договору. Обрати житло, що будується, громадяни зможуть лише у забудовників, які акредитовані банками-учасниками програми.

«Наш ЖК «ЕКО-ДІМ на Надійній» акредитовано в двох банках-партнерах державної програми єОселя – Ощадбанку та SkyБанк. Починаючи від серпня програма буде розширена на всі категорії громадян. Нею, відповідно до затверджених умов, зможуть скористатися ті, хто планує придбання свого першого помешкання.», – говорить керівник відділу продажів компанії ЕКО-ДІМ Роман Бук.

ЕКО-ДІМ на Надійній – це малоповерховий в 3-5 поверхів житловий мікрорайон на вулиці Надійній (бічна Зеленої) у Львові. Особливість комплексу в його локації біля самого Винниківського лісопарку та повноцінній інфраструктурі, яка включає в себе житлові будинки, дошкільний заклад,  окремий паркінг, дитячі і відпочинкові майданчики, мініфутбольне поле, приміщення комерційного призначення. Також, як повідомили в компанії, зараз опрацьовується варіант облаштування зупинок громадського транспорту, маршрут якого має бути подовжено до самого комплексу.

Планування квартир і детальнішу інформацію про умови придбання та оформлення пільгових кредитів можна отримати звернувшись у відділі продажу «Еко-Дім»: 0 800 40 20 10 (всі дзвінки безкоштовні в межах України) Viber +380 67 151 36 87

 

 

 

 

Джерело: novobudovy.com

Compare listings

Compare