Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (червень 2023)

Продовжуємо будівельні роботи на майданчику житлового мікрорайону малоповерхової забудови «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» ! Наближаємо момент здачі в експлуатацію першої черги зі всіх сил, не зважаючи на складну політичну і економічну ситуацію в країні.

Фахівці проклали газопровід до будинків 4,5,6,7,8 та виконали монтаж електрощитових в цих будинках. В трансформаторній підстанції встановлено все обладнання. Виконано підключення водопроводу в комплексі. Ведеться робота по влаштуванню дороги і тротуару навколо комплексу на в’їзд до 1 черги будівництва між 7 і 8 будинками.

В 3 будинку у 7 під’їзді завершена штукатурка, у 8 ще продовжують штукатурити. В 6 під’їзді закінчена покрівля, будівельники продовжують цегляну кладку стін на 5 поверсі. 6,7,8 під’їзди – фахівці завершують монтаж димоходів. Продовжується облаштування благоустрою біля 8 будинку.

Розташування комплексу в районі Старого Сихова, бічна вул. Зеленої. Поряд Винниківський природній лісопарк. Ціна квартир від 29 000 грн/м2. Діє програма єОселя.

Відділ продажу: 0 800 40 20 10 (дзвінки безкоштовні в межах України), 067 151 36 87 (viber)

Compare listings

Compare