Актуальні пропозицій квартир від Еко-Дім у Львові

  • 2 місяці тому назад
  • Блог

Вже близько 30 років будівельна компанія «ЕКО-ДІМ» зводить будівлі різного призначення у Львові.  Це й багатоповерхові будинки комфорт і бізнес-класу, житлові комплекси з повноцінною інфраструктурою, освітні проекти, громадські, комерційні будівлі.

Продовжуємо будувати і розповідаємо про актуальні пропозиції квартир в наших житлових комплексах.

«ЕКО-ДІМ на Надійній», де добре жити, спокійно працювати і комфортно відпочивати! Це сучасний житловий мікрорайон малоповерхової забудови площею понад 3,4 Га з власною інфраструктурою, який створений з думкою про гармонійне життя поряд з природою.

Вдале розміщення – з одної сторони Винниківський природній лісопарк, з іншої сторони недалеко до вул. Зеленої (р-н Старого Сихова).

Будівництво активно ведеться. Вже введено в експлуатацію частину комплексу – будинки №4, 5, 6, 7 і 8. Мешканці вже отримали Свідоцтва про право власності і розпочали ремонти у своїх квартирах. Підключені всі комунікації.

Площі квартир в будинках від 44 м2. Запроектовані 1, 2 та 3 кімнатні квартири оптимального планування. Є вільні квартири в зданих будинках і в будинках, які будуються. Працює програма державного кредитування єОселя.

«ЕКО-ДІМ на Тракті І»  – житловий комплекс комфорт класу, який складається з 16 секцій. Кількість поверхів від 4 до 10.

В дворі комфортний простір для мешканців, дитячий майданчик, зони для відпочинку, гостьовий паркінг. Запроектовані 1, 2, 3 кімнатні квартири. Завершується будівництво останньої черги комплексу. Ще є вільні квартири. Запрацювала програма державного кредитування єОселя від «Укргазбанку».

«ЕКО-ДІМ на Тракті ІV» – це житловий комплекс, який являється продовженням ідеї створення комфортного мікрорайону на Тракті Глинянському у Львові.

Це наш четвертий житловий комплекс в цьому районі. Розвиваємо новий мікрорайон з перспективною сучасною інфраструктурою. Вже введено в експлуатацію перші черги будівництва. Роботи по зведенню комплексу продовжуються.

Багатофункційний комплекс на вул. Козельницькій гармонійно поєднує житловий простір із навчальними та офісними площами. Це простір сучасної людини, яка цінує час та шукає баланс між роботою та відпочинком. Сусідство з Українським Католицьким Університетом і Академією Наук України створює атмосферу наукового оточення, кластеру мудрих та освічених людей. Поряд Стрийський парк.

Житловий будинок на 6-7-9 поверхів. Запроектовані 1, 2 і 3 кімнатні квартири. Площі 1 кімнатних квартир від 44,37 м2, 2-ох кімнатних від 72,17 м2, 3-и кімнатних від 91 м2. Будівництво триває.

Ціни на всі квартири в житлових комплексах від «ЕКО-ДІМ» зафіксовані в гривні. Можливе розтермінування оплати під 0%.

Забронювати квартиру та отримати детальнішу інформацію можна у відділі продажу за телефоном 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Viber +380 67 151 36 87

 

Compare listings

Compare