Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (листопад 2020)

Сучасний житловий мікрорайон нового формату як окрема планета. Будинки 3 та 5 поверхів, 3,4 Га простору, власна інфраструктура. Чудове розміщення – з одної сторони Винниківський природній лісопарк, з другої сторони недалеко до вул. Зеленої (район Старого Сихова). В місті, але біля лісу. Пташки співають! Хочеться жити!

Ви спитаєте, про що це ми? А ми про «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» 

Це місце, де ви можете жити! Де поряд рідні, де ви працюєте та відпочиваєте, де спілкуєтесь з друзями, насолоджуєтесь природою та життям!

Вже ведуться будівельні роботи. 4 та 5 будинок вже зведені. В 5 будинку завершується  цегляна кладка стін та перегородок 3 поверху. Завершено дах в обох будинках. 6 будинок – розробка котловану та влаштування фундаменту. В 7 будинку закінчені колони 1 поверху, ведеться влаштування перекриття 1 поверху.

Настане день і житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» заживе власним життям, від вулиці Зеленої облаштують освітлену дорогу з пішохідним тротуаром та вело доріжкою, почне курсувати маршрут громадського транспорту, повітря наповниться щастям та дитячим сміхом. Чекаємо з нетерпінням народження житлового простору нового формату!

Запрошуємо і вас на нашу нову планету «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ».

Вартість квартир від 14 700 грн./м2. Бронюйте квартири за телефоном – 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

 

Compare listings

Compare