Де краще мешкати в карантин: нові тенденції життя в мікрорайоні «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ»

Сучасний житловий комплекс з власною інфраструктурою в екологічному районі – тренд нашого часу. Аналіз ринку показує зростання цін на житлові комплекси на околиці міст в середньому на 15-20 відсотків за останні 5 років. І сучасні реалії карантину лише підсилюють цю тенденцію: більшість покупців в умовах ізоляції прагне мешкати не в «мурашниках» у шумному центрі міста, а, навпаки, у будинках поряд з парком чи лісом, де можна подихати чистим повітрям.

 

Ще один критерій, за яким обирають заміське житло – це розвинута інфраструктура. Дослідження свідчать, що наявність всього необхідного є вирішальним фактором, який випереджає навіть вартість житла. Отже, інвестиції в таку забудову – більше ніж перспективні. Особливо, якщо враховувати те, що разом із забудовниками у заміські райони прийде і розвиток: дороги, комунікації, магазини, офіси.

Один з таких мікрорайонів малоповерхової забудови, що вже будується поряд з Винниківським лісопарком – «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ». Комплекс спроєктований так, щоб зробити 3,4 гектари площі максимально функціональними. Починаючи від планування проїжджих частин, які звільняють від автомобілів між будинковий простір і завершуючи розташуванням будинків, призначених як для мешканців, так і для внутрішньої інфраструктури.

Генеральний план житлового мікрорайону «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ»

«Весь комплекс складається з трьох 3-поверхових і трьох 5-ти поверхових будинків, дошкільного навчального закладу, двоповерхового окремого паркінгу та будівель громадського призначення, – розповідає Роман Бук, керівник відділу продажу «Еко-Дім»Зараз до комплексу вже будується тротуар від Зеленої, тож територія стане комфортнішою для пересування пішоходів. Також є ґрунтовий переїзд між вулицями Надійною і Вулецькою. Вже на сьогодні там встановлені опори зі світильниками вуличного освітлення на сонячних батареях. І, виглядає так, що найближчим часом цей перешийок, в силу розвитку самого міста і району, зокрема, буде облаштований та напряму зв’язаний з Пасічною».

Творці житлового комплексу врахували останні тенденції та подбали про те, щоб зробити кожен квадратний метр надзвичайно комфортним. Оптимальні планування квартир з панорамними енергоощадними вікнами, щоб милуватися красою природи. Цілодобовий відеонагляд для безпеки мешканців. Будівля двоповерхового паркінгу зі зручним заїздом. Добре обладнані локації для спорту і дозвілля: велосипедні доріжки, альтанки і барбекю-зони, дитячі та спортивні майданчики і навіть власне футбольне поле. В «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» передбачили і спеціальні сервіси: тут встановлять станцію підкачки автомобільних та велосипедних шин, а також – станції обслуговування домашніх улюбленців.

Житловий комплекс будують з огляду на мінливість обставин, аби він був оптимальним для життя незалежно від зовнішніх чинників. За потреби тут можна буде встановити зарядну станцію для електромобілів, відкрити прокат велосипедів чи крафтову пекарню. Тож, як би не змінювався світ, «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» буде справді надійною домівкою, де можна насолоджуватися сучасними послугами, приємним відпочинком, мальовничою природою та свіжим повітрям. Забудовник облаштує вхід в природній лісопарк, з яким межує комплекс. Мешканці зможуть щодня прогулюватись доріжками лісу. Досить зручною є і транспортна розв’язка. Зовсім поряд до вулиці  Зеленої, що є однією з головних транспортних магістралей Львова.

«Всі маршрутки, які їдуть по Зеленій на Старий Сихів та за межі мста, доїжджають до перетину Зеленої та Надійної, – каже керівник відділу продажу «Еко-Дім» Роман Бук, Але ближче до здачі будинку в експлуатацію ми будемо вести мову з Обласною радою про невелику зміну одного з маршрутів із заїздом на Надійну. Якщо зроблять дорогу, то маршрутний автобус може заїжджати на Надійну і виїжджати через Вулецьку біля заводу «Іскра», звідки легко добратися в будь-який куточок міста».

«ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» активно будують і планують здати в експлуатацію в кінці 2023 року. Це офіційна дата здачі всього житлового комплексу згідно документів.  Але будинки будуть зводитись поступово. Вже зараз завершується будівництво двох будинків.

Хід будівництва (листопад 2020 р.)

До того часу будуть заведені й всі комунікації. Прокладання нової інженерії, комунікацій займає тривалий період. Варто почекати, але бути впевненим, що все буде працювати належним чином.

За цей час тут з’являться нові дороги і маршрути, нові об’єкти інфраструктури. Адже привабливість локації – у заміському форматі житла в межах міста. Отже, все більше людей шукатимуть для себе варіант саме такої домівки. Домівки, де з вікна видно ліс. Де прогулянку алеями не псують автомобільні викиди. Де почуваєшся вільно і безпечно – охорона 24/7. «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» один з перших житлових комплексів, що пропонує новий підхід до житла і до життя та вже сьогодні формує тенденції, які завтра стануть мейнстрімом.

Тож саме зараз, на етапі будівництва, ідеальна нагода інвестувати в перспективну нерухомість від надійного забудовника. Обирайте «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» – дім, що поділяє ваші цінності!

Відділи продажу «ЕКО-ДІМ» – вул.. Миколайчука, 36 А, вул.. Тракт Глинянський, 152

Телефон 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87

Джерело: Zaxid.net

 

 

 

Compare listings

Compare