Зі всіх сторін нам говорять, що життя змінилось і зараз, як ніколи, варто звернути увагу на власний імунітет. Варто дотримуватись певних правил і успіх гарантовано. А якщо правила стають стилем життя, то про таке й годі мріяти. Тим більше, що є давно відомі рецепти, які ми вам розповімо:

1.Експерти кажуть, що кожного дня бажано ходити від 6 до 10 тис кроків. В «ЕКО-ДІМ на Надійній» – це просто! Двір без авто. А це означає, що можна прогулюватись безпечно, в спокою. Або вийти в ліс, який поряд. Крокувати стежками і слухати звуки  природи. Повний дзен!

2. А ще кажуть, що сміх і позитивні емоції лікують від всіх хвороб. Що може бути веселішим, ніж час зі своїми дітьми? Адже дитячі ігри – це завжди рух і позитивна енергія. Для активних забав – дитячі майданчики з розвиваючими елементами для різних вікових груп.

3. Спортивні вправи щодня зміцнюють організм та тренують м’язи. Вийшов в подвір’я, а для вас вуличні тренажери, спортивні майданчики для дорослих мешканців житлового комплексу. Вперед до цілі!

4. Футбол з колєгами на полі! Це мрія багатьох. Власне футбольне поле – важлива складова інфраструктури «ЕКО-ДІМ на Надійній». Матчі з друзями хоч щодня. Дух боротьби та насолода від перемоги!

5. Любов… Ну як же без неї. Вона надихає та заряджає на великі справи. Любов – це ранкова кава на терасі з коханою чи бокал доброго вина і захід сонця. Обирати вам!

«ЕКО-ДІМ на Надійній» – новий формат житлового простору!