Житло у розтермінування від забудовника: Чому це вигідно?

  • 4 роки тому назад
  • Блог

Ринок нерухомості невпинно розвивається. Так, сьогодні практично в кожному українському місті будівельні компанії активно зводять новобудови і майже всюди можна оформити розтермінування від забудовника. Такий спосіб купівлі досить популярний, насамперед, через те, що не треба мати на руках усієї суми відразу.

Крім того, купівля квартири в новобудові у розтермінування має незаперечний плюс – вам не потрібно буде збирати багато довідок і паперів, що підтверджують платоспроможність. До інших плюсів такого способу купівлі житла можна так само віднести ціну від забудовника. Купівля в розтермінування зазвичай виходить дешевше, ніж в іпотеку, оскільки відсоток буде істотно нижчим, а іноді переплати не буде взагалі.

«Звичайно, період розтермінування від забудовника є не таким тривалим, як під час користування банківським кредитом, але він розрахований до завершення будівництва. До того ж, наприклад, розтермінування від компанії «Еко-Дім» є безвідсотковим. Тобто, покупцеві не потрібно сплачувати жодних додаткових коштів. Завдяки розтермінуванню витрати на купівлю квартири можна спланувати на доволі тривалий час. А це, своєю чергою, дозволяє не забирати із сімейного бюджету одразу 100% коштів, а розтягнути виплату в часі», – розповідає керівник відділу продажу компанії «Еко-Дім» Роман Бук.

Під час купівлі квартири також варто зважати на економічну та політичну ситуацію в країні, яка на сьогодні є доволі нестабільною. Насамперед, вона відбивається на курсі національної валюти. Так, зовсім недавно ми всі були свідками подій, коли іноземна валюта здешевшала, потім знову додала в ціні. Тож, враховуючи всі об’єктивні обставини, за яких забудовники намагаються не прив’язуватись до курсу долара чи євро, вони все одно змушені реагувати на коливання іноземної валюти, оскільки багато будівельних матеріалів, що використовуються у будівництві, купуються за кордоном.

«Останніми днями ми спостерігаємо здорожчання долара, але забудовники, зокрема компанія «Еко-Дім», на цю зміну наразі не відреагували ніяк. Тобто, нам наші постачальники не повідомили про збільшення вартості матеріалів, відповідно, ми не підвищили ціни на квартири. Якщо ситуація не зміниться і валюта залишиться на теперішньому рівні, то такий процес, безумовно, настане і ми будемо змушені переглядати вартість квадратного метра житла. На усіх житлових комплексах нашої компанії доступне розтермінування практично до моменту здавання будинку в експлуатацію. Зараз триває будівництво трьох житлових комплексів на Тракті Глинянському, а також житлових будинків на вул. Батуринській та вул. Мечникова. Максимальне розтермінування, яке у нас доступне на сьогодні, – це червень 2022 року. Перший внесок становить лише від 30%», – повідомив представник забудовника.

Житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на ТРАКТІ ІІ», здача в червні 2021 р.

Безумовною перевагою купівлі квартири у розтермінування також є можливість погашення вартості житла достроково, без сплати жодних додаткових комісій. Суттєвою перевагою дострокового погашення, за словами Романа Бука, є те, що після сплати повної вартості житла власник зможе отримати усі право установчі документи на свою квартиру. А це, своєю чергою, дозволить йому здійснювати з нерухомістю будь-які дії (застава, купівля продаж, дарування) та реєструвати в цій квартирі себе та членів своєї сім’ї. Реєстрація, в свої чергу, дозволяє отримувати, за її місцем, медичну допомогу, освітні послуги в дошкільних та шкільних закладах для дітей, а також пільги на комунальні послуги, якщо такі є). тощо. Без право установчих документів цього робити не можна. Крім того, під час дострокового погашення, майбутній власник житла може бути впевнений, що на ціну вже не вплине ні інфляція, ні будь-які інші економічні чинники.
Тож, враховуючи усі чинники, можна говорити про те, що купівля нерухомості на первинному ринку є дійсно вигідним капіталовкладенням, особливо, якщо забудовник надає можливість оформити прозоре розтермінування на вигідних умовах для покупця.

Детальніша інформація стосовно вільних квартир та можливості оплати з розтермінуванням у відділі продажу «ЕКО-ДІМ» – 0 800 40 20 10 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Compare listings

Compare