Щодня у світі з’являються сотні новобудов, щогодини десятки сімей переїжджають у нові, комфортні квартири. Сучасний ринок нерухомості вражає найрізноманітнішими пропозиціями, тож обрати кращий варіант стає дедалі важче. Хтось обирає житло малої площі, а інші – цінують простір, який надихає до творчості та допомагає втілити свої найоригінальніші дизайнерські рішення.

Саме для творчих людей створене житло у форматі лофт. Це квартири великих площ, які дозволяють організувати простір на свій смак. Тож для людини, яка любить простір, спілкування, прийоми гостей і планує використовувати своє житло на максимум, ідеально підійде лофт.

Зверніть увагу на квартири великої площі в клубному будинку «ЕкоДім на Батуринській». Затишний восьмиповерховий будинок на 46 квартир з підземним паркінгом – це чудовий вибір для комфортного життя.

Для мешканців тут передбачений консьєрж-сервіс, якісне обслуговування будинку та території і великі трикімнатні квартири, які дозволять реалізувати усі свої творчі задуми. До того ж, зовсім поруч розташований спортивний комплекс СКА та ТРЦ «Форум Львів».

Планування типового поверху клубного будинк «Еко-Дім на Батуринській»

Клубний будинок «Еко-Дім на Батуринській»має надзвичайно привабливі 3-х кімнатні квартири з чудовим виглядом на «Львівський Гоквардс» – Університет безпеки життєдіяльності.

Університет безпеки життєдіяльності

Саме квартири великих площ стануть незамінними, наприклад, для людей з домашніми тваринами чи сімей з дітьми. Адже у великих квартирах всім зручно. Як правило, квартири такого класу знаходяться в будинках, які розташовані в районах з розвинутою інфраструктурою, де поряд є парк та прогулянкові зони.

Генеральний план розміщення клубного будинку «Еко-Дім на Батуринській»

Така оселя стане чудовим місцем для романтичних вечорів, бо тут високі стелі і, зазвичай, великі вікна або тераси, що дозволять спостерігати захід сонця разом з найріднішими.

Також лофт передбачає можливість вільного планування, що, безперечно, стане хорошим варіантом житла для комфортного проживання. Так, наприклад, квартири від «ЕкоДім на Мечникова», який знаходиться в одному з історичних районів Львова, поруч з парком Погулянка та близько сучасного адміністративного центру. В проекті заплановані дворівневі квартири на верхніх поверхах, які мають сучасне продумане планування, великі вікна, що дозволить отримати зручний простір для якісного життя.

Житловий будинок «Еко-Дім на Мечникова» – І черга

Друга черга житлового комплексу «Еко-Дім на Мечнікова» – це 8 поверховий будинок на 3 під’їзди з 1-; 2- та 3-кімнатними квартирами  та пентхаусамив кількох рівнях на верхньому поверсі.

Забудовник в проекті житлових будинків «Еко-Дім на Мечнікова» звернув увагу на наявну в цьому районі комфортабельність австрійського житлового будівництва попередніх періодів та врахував технології і вимоги сучасності.

Лофт-квартири дозволять використовувати різні будівельні матеріали, щоб зонувати простір. Наприклад, кухню можна оформити стилізованою цегляною кладкою, а спальну зону – спокійною тканинною вставкою на стіні. На додачу, це вигідно «розширить» квартиру і зробить її більш привабливою.

А різноманітні світильники, люстри, торшери дозволять зануритись в приємну напівтемряву або створювати імітацію сонячного дня, якщо вам потрібно попрацювати. Тож, обираючи житло, можна керуватись різними критеріями, але саме великий простір – це те, що надихає до змін та робить життя комфортнішим.