КВАРТИРИ В НОВОБОДОВАХ ВІД «ЕКО-ДІМ»

  • 3 роки тому назад
  • Блог

Компанія «ЕКО-ДІМ» є одним з відомих забудовників у Львові. Підприємству з багаторічною історією є чим пишатись. За 20 років праці зведено біля 50 багатоквартирних житлових будинків та 9 великих об’єктів духовного і соціально-культурного призначення. Це дозволило: понад 4270 новосельцям отримати очікуване житло, площа якого складає понад 300 тисяч квадратних метрів; підприємствам та установам міста отримати біля 24 тисяч квадратних метрів офісних приміщень; розширити мережі львівських дошкільних дитячих навчальних закладів та великих торговельних об’єктів.

Сьогодні хочемо познайомити вас з актуальною пропозицією квартир в кількох житлових комплексах «ЕКО-ДІМ» різних класів у Львові.

«ЕКО-ДІМ на Тракті І» – житловий комплекс комфорт класу, який складається з 16 секцій. Кількість поверхів від 4 до 10. В дворі комфортний простір для мешканців, дитячий майданчик, зони для відпочинку, гостьовий паркінг. Запроектовані 1,2,3 – кімнатні квартири. Перша 5 секцій вже здано в експлуатацію. В ІІІ кварталі запланована здача 2 черги будівництва. Вартість від 13 250 грн./м2. Протягом лютого діє акція «Кешбек» – повертаємо 250 грн., з кожного оплаченого м2.

«ЕКО-ДІМ на Тракті ІІ» Це житловий комплекс на 7 секцій, 8-10 поверхів. Клас будівництва – комфорт. Запроектовані 1,2,3 – кімнатні квартири. Є власний дитячий майданчик. Гостьовий паркінг. Поряд зупинка громадського транспорту. Здача І черги запланована на червень цього року. Вартість від 13 800 грн./м2.

«ЕКО-ДІМ на Тракті ІІІ» – це окремий житловий будинок комфорт класу, який розташований поряд з житловим комплексом “Еко-Дім на Тракті ІІ”. Будинок має 10 поверхів та комерційне приміщення, де планується розмістити супермаркет. Забудовник спроектував 1-о та 2-ох кімнатні квартири, площею від 36,5 м2. Навколишня інфраструктура додає комфорту проживання в “Еко-Дім на Тракті ІІІ”. Поряд дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики. До зупинки громадського транспорту 5 хв. Вартість від 18 255 грн.,/м2.

«ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» – це сучасний житловий мікрорайон малоповерхової забудови площею 3,4 Га з власною інфраструктурою, який створений з думкою про комфортне життя в гармонії з природою. Чудове розміщення – з одної сторони Винниківський природній лісопарк, з другої сторони недалеко до вул. Зеленої (р-н Старого Сихова). Житловий комплекс класу «комфорт+» не черговий «мурашник», а спільнота однодумців, добрих сусідів, які мають подібні цінності та стиль життя.

Будівництво вже активно ведеться. Здача поетапна до кінця 2022 року. Площі квартир від 47 м2. Запроектовані 1, 2 та 3 кімнатні квартири оптимального планування. Вартість від 15 250 грн./м2. Протягом лютого діє акція «Кешбек» – повертаємо 250 грн., з кожного оплаченого м2.

Ціни на всі квартири в житлових комплексах від «ЕКО-ДІМ» зафіксовані в гривні. Можливе розтермінування оплати від забудовника під 0%.

Деталі у відділі продажу за телефоном 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare