Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (квітня 2021)

Будівельники активно зводять житловий мікрорайон малоповерхової забудови «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ»

В будинку №4 вже встановлено металеве огородження балконів. Зроблені стояки каналізації і розводка води до квартир. Виконана внутрішня штукатурки стін. Завершено утеплення цокольного поверху. В 5 будинку завершено монтаж каналізації і водовідведення до квартир. Фахівці встановили вікна в квартирах 2 секції. 6 будинок – вже влаштовано перекриття 3 поверху в 1 секції. До кінця місяця заплановано завершити перекриття 3 поверху 2 секції. В 7 будинку завершений монтаж залізобетонних парапетів, цегляна кладка коминів та вентиляційних каналів. Завершується цегляна кладка стін 2 і 3 поверху. Зроблена розводка каналізаційних стояків 1 поверху і по підвалу. 8 будинок – будівельники завершують стіни та колони цокольного поверху.

До кінця квітня акція ВЕЛИКОДНІЙ КЕШБЕК! При купівлі квартири повертаємо 250 гривень з кожного оплаченого м2. Ціни зафіксовані в гривнях. Розтермінування оплати від забудовника під 0%.

Щосуботи наші менеджери готові вас зустріти на будівельному майданчику. Все показати і розказати. Бронюйте час показу у відділі продажу 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні) Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare