Covid тренди житлової архітектури. Що важливо врахувати, обираючи квартиру?

Другий рік поспіль міста і навіть країни періодично переходять у режим локдауну. Нові умови впливають абсолютно на все: від необхідності дотримуватися самоізоляції до формування нових психологічних та соціальних звичок. Ринок нерухомості теж підлаштовується під ці запити, а сучасні архітектори та інженери вже проектують житло з врахуванням реалій пандемії.

Зміну очікувань на ринку житлової нерухомості помітили і львівські забудовники. Зокрема, Роман Бук, керівник відділу продажів «Еко-Дім», констатує попит покупців на заміське житло з розвинутим громадським простором: «Люди шукають житло поряд з лісопарковими зонами, з власним, добре організованим громадським простором, де можна дотримуватися соціальної дистанції. Плануючи придбати квартиру, покупці наперед думають про те, де будуть проводити вихідні, яким буде вигляд з вікна. Все частіше звертають увагу на перспективу забудови майбутнього району, цікавляться, кому належить сусідня ділянка, яке її призначення. «Еко-Дім на Надійній» у цьому плані відповідає сучасним вимогам клієнтів: ми маємо виокремлену територію поряд з лісопарковою зоною, де, згідно із чинним законодавством, щільна забудова просто неможлива».

«Територія поряд з житловим комплексом. «Еко-Дім на Надійній» виділена для будівництва індивідуальних котеджів і тому на ній не з’являться багатоповерхівки, він не перетвориться на типовий «мурашник» спальних районів – додає Данило Швець, головний архітектор проекту житлового кварталу, – Кількість мешканців тут буде далеко не така щільна, як це буває неподалік центру міста. Відповідно, кожна людина матиме більше простору для себе і для свого відпочинку».

І справді, потреба в інфраструктурі центральних чи ділових районів поступово відпадає. Відбувається руйнування стереотипу про те, що місця праці, відпочинку, покупок чи зустрічей мають бути різними. Натомість приходить розуміння, що все це можливо і вдома. Головне – створити відповідні умови, що й зробили проектанти «Еко-Дім на Надійній». Малоповерхова забудова площею 3,4 га, розташована поряд з Винниківським природним лісопарком неподалік вулиці Зеленої – однієї з найважливіших транспортних артерій Львова. Сама локація пропонує мешканцям унікальну можливість: насолоджуватися перевагами заміського житла з одночасною близькістю до всіх необхідних маршрутів. Територія мікрорайону спроектована так, аби об’єднати мешканців у спільноту однодумців з однаковими цінностями та вподобаннями. Адже тут оселяться ті, хто поважає особистий простір, любить природу, обирає спокій та безпеку замість метушні та вічного поспіху.

Велосипедні доріжки, власне футбольне поле, майданчики для дітей різного віку, зони, обладнані спортивними тренажерами, альтанки та зони барбекю – мікрорайон на Надійній запропонує безліч можливостей для дозвілля. Тут навіть обладнають власний вихід у Винниківський лісопарк, щоб побути віч-на-віч з природою, коли заманеться. Будівля двоповерхового паркінгу звільнить двір від машин, що, вкупі з охороною та цілодобовим відеоспостереженням, гарантуватиме затишок і безпеку. А завдяки концепції pet-friendly навіть чотирилапі друзі почуватимуться тут як вдома.

«Поверховість будинків, що становить 3 та 5 поверхів, планування, при якому на одному поверсі одного під’їзду розташовані тільки 3-4 квартири, зменшує кількість сусідів в кожному будинку та створює масштабне для людини середовище, у якому багато світла і простору, – каже Данило Швець, головний архітектор проекту житлового кварталу, – Максимальна площа віддана для відпочинкових, ігрових та зелених зон, а для заїзду та паркування автомобілів виділено окремі зони по контуру комплексу і також передбачено надземний дворівневий паркінг. Особисто для нас, як архітекторів, було дуже приємно проектувати такий житловий комплекс, орієнтований передусім на комфорт і благополуччя мешканців. Раді, що компанія «Еко-Дім» наважилась розвивати саме такий напрям будівництва».

Водночас, самоізоляція ще не означає повну відмові від комунікації. Особливо, враховуючи те, що пандемія може відступити. Зважаючи на варіативність майбутнього, в «Еко-Дім на Надійній» подбали, аби навіть через кількадесят років це житло могло тішити мешканців зручними, добре продуманими локаціями для відпочинку, роботи чи спілкування.

«На випадок, коли погода не дозволятиме відпочивати на відкритому повітрі, ми спеціально виділили три будинки площею до 200 кв. м під громадський open space, – розповідає Роман Бук, керівник відділу продажів «Еко-Дім», – Призначення для них зможуть обрати самі мешканці. Це може бути або коворкінг, або дитячий чи спортивний простір, де можна зустрітися, поспілкуватися одне з одним, попрацювати».

Інфраструктура житлового комплексу теж враховує нові вимоги: у двоповерховій адміністративній будівлі розташуються комерційні заклади, пекарня, магазини, аптека. Є можливість створення власного дитячого садочка. Формат міні-містечка забезпечить усім необхідним і дозволить економити час у побутових справах. А така зміна акцентів, як наслідок, формуватиме і новий стиль життя. З повагою до приватності, з розумінням цінності вільного часу, який ти можеш присвятити рідним або улюбленим заняттям, з радістю від можливості бути на природі постійно, а не вириватися раз на місяць. З новими орієнтирами на комфорт і безпеку, добросусідство та привітність. Творці «Еко-Дім на Надійній» пишаються тим, що стали піонерами у створенні житла, де втілені саме такі цінності.

Приєднуйтеся і ви до спільноти однодумців, обираючи простір майбутнього – в «Еко-Дім на Надійній». Та скористайтеся вигідним кешбеком – 250 гривень з кожного оплаченого квадратного метра квартири. Ціни зафіксовані в гривні. Можливе розтермінування оплати від забудовника під 0%.

Більше інформації – на сайті ekodim.com та за телефоном 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare