Зимові пропозиції в Еко-Дім

Св. Миколай прийшов в Україну і подарував відчуття чуда і надії. Цього року всі мають одне головне бажання – Перемога! Наші заповітні мрії про майбутнє мирне життя. Ми теж долучаємось до створення святкового настрою і підготували святкові пропозиції.

В «Еко-Дім на Надійній» триває «Акція=Донат на ЗСУ». До кінця грудня при купівлі 2 чи 3 кімнатної квартири ви отримуєте знижку до 100 000 грн на допомогу ЗСУ. Куди і скільки донарити ви вирішуєте самі. Ми гарантуємо знижку!

В 5 секції «Еко-Дім на Тракті 1» відкрито продаж 1 кімнатних квартир площею 57 м2. Це простір для комфортного проживання сучасної людини, де можна облаштувати затишне «гніздечко» з різними функціональними зонами. ТУТ

«Еко-Дім на Тракті 4» – тут є вільні 3 кімнатні квартири оптимальної площі 82 м2. Можливе розтермінування оплати під 0%. ТУТ

В листопаді ми здали в експлуатацію 1 чергу житлового комплексу «Еко-Дім на Тракті 4». Ще є вільні квартири з вже оформленим СВІДОЦТВОМ на ПРАВО ВЛАСНОСТІ. Підключені всі комунікації. Можна купувати, робити ремонт і заселятись. Можемо запропонувати готові 2 кімнатні квартири в зданих чергах «Еко-Дім на Тракті 1». Особливо важливо це для верств населення, які можуть скористатись державними програмами на придбання квартири і вже оформити документи. А саме, військові, медики, вчителі та внутрішньо переміщені особи. Запрошуємо у відділ продажу на консультацію. Впевнений, зможемо обрати оптимальний варіант».

Також нас є велика пропозиція підвалів у всіх збудованих житлових комплексах по ціні від 8000 грн/м2. Теплий облаштований підвал може стати не лише місцем зберігання консервацій, велосипеда чи самоката, а й надійним прихистком для близьких. Сформувати необхідний запас води, продуктів, теплих речей, меблів для впевненого і, по можливості, комфортного перебування під час небезпеки. Вже сьогодні є можливість потурбуватись про свою сім’ю. Вільні підвали різної площі від 2 до 14 м2:

Запрошуємо у відділ продажу на вул. І.Миколайчука, 36А. Дзвоніть 0 800 40 20 10 (дзвінки безкоштовні в межах України), 067 151 36 87 (viber)

Compare listings

Compare