Зимові акції на квартири в житловому мікрорайоні малоповерхової забудови «Еко-Дім на Надійній»

На зимові свята ми підготували для вас дивовижні акції на квартири в житловому мікрорайоні малоповерхової забудови «Еко-Дім на Надійній». Обирайте квартиру вже і оплачуйте на вигідних умовах – тут.

1. Розтермінування оплати під 0% з фіксованою ціною на 3 місяці!

Якщо ви обрали квартиру своєї мрії в «Еко-Дім на Надійній», пропонуємо сплатити 50% вартості квартири як перший внесок, а на решту суми фіксуємо вартість в гривні на 3 місяці. Виплата решти вартості впродовж цього періоду, коли зручно.

Акція діє на 3 кімнатні квартири площею 104 м2 на 1 поверсі з комфортною терасою та 98 м2 з балконом на 2-3 поверхах у вже збудованому будинку №4.

2. Розтермінування оплати під 0% на 12 місяців

Для тих, хто планує купити 3 кімнатну квартиру в збудованому 4 будинку площею 104 чи 98 м2 з можливістю виплати протягом 12 місяців. Перший внесок 50%.

3. У вас велика сім’я? Чи ви просто ведете активний спосіб життя? Маєте велосипеди, самокати, візочки, закрутки? Чи завжди мріяли про міні-спорт зал з власними тренажерами?

Тоді ця акція для вас!

Даруємо 3 м2 підвалу тим, хто купує 3 кімнатні квартири площею від 98 м2 з підвалом площею від 10 м2. Це насправді 24 тис грн. в подарунок!

Скористайтесь святковими акційними пропозиціями зараз та насолоджуйтесь щасливим життям в «Еко-Дім на Надійній» в майбутньому!

«Еко-Дім на Надійній» – мікрорайон малоповерхової забудови площею понад 3 Га в районі вул. Зеленої (Старий Сихів). Поряд Винниківський природній лісопарк. Подвір’я без авто, власне футбольне поле, дворівневий паркінг.

Щоб забронювати квартиру чи дізнатись додаткову інформацію звертайтесь у відділ продажу за телефоном 0 800 40 20 10 (всі дзвінки по Україні безкоштовні).

Терміни дії акцій з 23.11.2021 до завершення акційних пропозицій.

Compare listings

Compare