Вкладення в нерухомість – надійна інвестиція в майбутнє

Інвестування в нерухомість – один з найефективніших способів отримання стабільного доходу. Тому не дивно, що цей вид інвестування популярний не тільки серед підприємців, а й серед простих громадян, які мають певний капітал і хочуть суттєво його примножити.

Найпривабливішим на сьогодні видом заробітку на ринку нерухомості є придбання квартир. Перевагою в цьому випадку є те, що в той час, коли ціни на нерухомість можуть знижуватись, вартість за оренду навпаки зростає. Тому, здаючи в оренду квартири, можна отримувати постійний вигідний дохід.

Під час вибору об’єкта нерухомості для купівлі дуже велике значення має місце його розташування, оскільки від цього залежить сума прибутку, який ви зможете отримувати. Так, чудовим вибором може стати купівля квартир у житлових комплексах «ЕКО-ДІМ на Тракті».

Інвестиційна привабливість цих ЖК, насамперед, полягає у вартості квартир, яка зараз становить від 12 тис. грн за метр квадратний. Проте вже після завершення будівництва ця ціна може зрости майже на 30 відсотків. Тож часто, вкладаючи гроші на старті будівництва, люди купують житло і потім його успішно перепродають.

«Зараз у Львові відбувається глобальна урбанізація околиць міста, тому ціна за квадратний метр із часом зростає ще й за рахунок того, що довкола нових ЖК за час будівництва покращується або створюється абсолютно нова загальна інфраструктура. На території ЖК «На Тракті» заплановано  дитячі, спортивні та відпочинкові майданчики. Крім того, ми плануємо запустити в експлуатацію дошкільний навчальний заклад, великий супермаркет і наземний багаторівневий паркінг, що звільнить подвір’я від загромадження автомобілями. Якщо на сьогодні говорити про наші об’єкти на Тракті Глинянському і про ЖК ближче до центральної частини міста, то, звичайно, ціна квартир на Тракті буде майже вдвічі нижчою, тож вигода очевидна. Окрім продажу квартир, у майбутньому клієнти також можуть здавати їх в оренду, що може стати довгостроковою інвестицією у нерухомість», – розповідає керівник відділу продажу компанії «Еко-Дім» Роман Бук.

«Еко-Дім» на ринку понад 15 років і за цей час усі будинки було введено в експлуатацію. Тому, насамперед, варто наголосити на надійності такого інвестування. Оскільки ЖК «На Тракті» зараз в процесі будівництва та деякі черги будівництва на початковому етапі, квартири там продаються за ціною, наближеною до собівартості. Квартиру тут також можна купити на умовах безвідсоткового розтермінування від забудовника. Для цього потрібно сплатити перший внесок від 30%, а решту вносити помісячно чи поквартально до здачі будинку в експлуатацію.

Житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на Тракті І» 

Також, можна скористатись державними програмами для соціально-незахищених верств населення детальніше тут.

Compare listings

Compare