Ситуація на ринку первинної нерухомості неоднозначна. Сьогодні дуже вигідно інвестувати в нерухомість, завтра вже менш привабливо.

  • 2 роки тому назад
  • Блог

Ситуація на ринку первинної нерухомості неоднозначна. Сьогодні дуже вигідно інвестувати в нерухомість, завтра вже менш привабливо. Ми, як забудовники, прагнемо вчасно і якісно зводити житлові комплекси для українців. Розуміємо, що ціни на квартири залежні від коливання курсу валюти, адже в роботі ми використовуємо будівельні матеріали та інші ресурси, вартість яких теж коливається.

«Ми вирішуємо питання фіксуючі ціну на квартиру в гривнях. А саме при купівлі квартири фіксуємо в договорі вартість в гривнях на рівні курсу 36,9 грн/$. Щодня відслідковуємо рівень змін на ринку валюти. В разі, суттєвої зміни, заздалегідь інформуємо наших інвесторів про можливу зміну загальної вартості, або суми доплати по розтермінуванню. Даючи, таким чином, можливість сплатити по старій фіксованій ціні» – коментує керівник відділу продажу Роман Бук.

Детальніше у відділах продажу: м. Львів, вул. Миколайчука, 36А та вул. Тракт Глинянський, 152; тел. 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare