Присвоєні поштові адреси будинкам в «Еко-Дім на Надійній»

З вересня цього року ми почали вводити в експлуатацію першу чергу будівництва житлового комплексу малоповерхової забудови «Еко-Дім на Надійній». Протягом осені вже здали 5 будинків. Вже сьогодні всім п’ятьом будинкам присвоєно поштову адресу. Про це ми отримали відповідні документи від органу місцевої влади. Вітаємо мешканців!

Дякуємо всім за підтримку і довіру! Продовжуємо будівельні роботи по зведенню наступної частини комплексу. 

ЕКО-ДІМ на Надійній – це малоповерховий в 3-5 поверхів житловий мікрорайон на вулиці Надійній (бічна Зеленої) у Львові. Особливість комплексу в його локації біля самого Винниківського природнього лісопарку та повноцінній інфраструктурі, яка включає в себе як житлові будинки, так і окремий паркінг, прибудинкову територію без авто, з дитячими і відпочинковими майданчиками і міні футбольним полем.

Генеральний план «Еко-Дім на Надійній»

Будинок №1

Продовжується продаж квартир в будинку №1 і №13. Ще є вільні 1 кімнатні квартири вдалого планування оптимальною площею від 49 м2. Можливе розтермінування оплати під 0%.

Умови купівлі вільних квартир уточнюйте у відділі продажу 0 800 40 20 10 (дзвінки безкоштовні в межах України), 067 151 36 87 (viber). 

Compare listings

Compare