Приміщення під аптеку в центрі Львова

Активно ведеться будівництво клубного будинку «ЕКО-ДІМ НА МЕЧНИКОВА ІІІ». В кінці 2020 року будинок планують здати в експлуатацію.

«ЕКО-ДІМ на Мечникова ІІІ» має 6 поверхів, 1 під’їзд, 28 квартир та підземний паркінг на 18 авто. На першому поверсі розташовані комерційні приміщення. Житловий будинок являється продовженням житлового комплексу «ЕКО-ДІМ на МЕЧНИКОВА І» та «ЕКО-ДІМ на МЕЧНИКОВА ІІ». Разом це близько 200 квартир. Ці комплекси вже збудовані та здані в експлуатацію минулого року.

Приміщення для комерції в «ЕКО-ДІМ на Мечникова ІІІ» мають оптимальні площі – 113,74 м2, 113,94 м2, 121,58 м2. Планування передбачає окремий вхід для кожного майбутнього закладу. Панорамні вікна, вода, електроенергія, охорона території. Ідеально підходить для медичних центрів чи лабораторій. Зручне розташування будинку дозволяє швидко та комфортно добратись з різних районів Львова. Поряд розташовані кілька великих медичних установ.

Якщо ви плануєте відкрити власний бізнес в центрі міста, розширити існуючу мережу послуг чи просто вдало інвестувати кошти в нерухомість, зверніть увагу на клубний будинок «ЕКО-ДІМ НА МЕЧНИКОВА ІІІ»!

Вартість 1600 у.о./м2. До обраного приміщення – 3 м2 в ПОДАРУНОК* (а це фактично знижка 4 800 у.о.)! Гарна пропозиція!

Дзвоніть у відділ продажу ЕКО-ДІМ – 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

*акція триває до завершення наявної пропозиції.

Compare listings

Compare