Будівельна компанія «ЕКО-ДІМ» є одним з відомих надійних забудовників у Львові. Підприємству з багаторічною історією є чим пишатись. За понад 20 років праці зведено біля 50 багатоквартирних житлових будинків і комплексів. Сьогодні хочемо познайомити вас з актуальною пропозицією квартир в наших житлових комплексах.

«ЕКО-ДІМ на Тракті І»  – житловий комплекс комфорт класу, який складається з 16 секцій. Кількість поверхів від 4 до 10. В дворі комфортний простір для мешканців, дитячий майданчик, зони для відпочинку, гостьовий паркінг. Запроектовані 1,2,3 – кімнатні квартири. Перші дві черги будівництва вже здані в експлуатацію. Продовжується будівництво наступної черги. Незабаром старт продажу квартир в 15 секції.

«ЕКО-ДІМ на Тракті ІV» – це житловий комплекс, який являється продовженням ідеї створення комфортного мікрорайону на Тракті Глинянському у Львові. Це буде нашим четвертим житловим комплексом цього району. Розвиваємо новий мікрорайон з перспективною сучасною інфраструктурою. Триває будівництво.

«ЕКО-ДІМ на Надійній» – це сучасний житловий мікрорайон малоповерхової забудови площею понад 3,4 Га з власною інфраструктурою, який створений з думкою про комфортне життя в гармонії з природою. Чудове розміщення – з одної сторони Винниківський природній лісопарк, з другої сторони недалеко до вул. Зеленої (р-н Старого Сихова). Житловий комплекс класу «комфорт+» не черговий «мурашник», а спільнота однодумців, добрих сусідів, які мають подібні цінності та стиль життя. Будівництво вже активно ведеться. Здача поетапна. Площі квартир від 47 м2. Запроектовані 1, 2 та 3 кімнатні квартири оптимального планування. Ведеться будівництво. Зведена вже більша частина комплексу.

«Еко-Дім на Козельницькій» –  Багатофункційний комплекс на вул. Козельницькій гармонійно поєднує житловий простір із навчальними та офісними територіями. Це простір сучасної людини, яка цінує час та шукає баланс між роботою та відпочинком. Сусідство з Українським Католицьким Університетом і Академією Наук України створює атмосферу наукового оточення, кластеру мудрих та освічених людей. Поряд відомий Стрийський парк. Загальна площа житлового комплексу – 1,8425 га. Житловий будинок на 6-7-9 поверхів. Запроектовані 1, 2 і 3 кімнатні квартири. Площі 1 кімнатних квартир від 44,37 м2, 2-ох кімнатних від 72,17 м2, 3-и кімнатних від 91 м2. Триває будівництво.

Ціни на всі квартири в житлових комплексах від «ЕКО-ДІМ» зафіксовані в гривні.

– При оформленні квартири ми фіксуємо ціну в гривні. У цьому випадку вартість метра квадратного не змінюється в залежності від курсу щодня, а то й кілька разів на день, – розповідає керівник відділу продажу Роман Бук. – Не треба з’ясовувати та узгоджувати із забудовником курс перед кожною оплатою. Кошти вносяться згідно ціни, за якою оформлено договір. Часом, забудовник може змінювати вартість неоплаченої площі. Та навіть в таких випадках, робить це попередивши інвестора про таку зміну заздалегідь, за 3-5 днів. Тоді інвестор самостійно приймає рішення чи доплачувати за старою ціною вже, чи розраховувати майбутні доплати беручи до уваги подорожчання. Ціни можуть змінюватись здебільшого через вартість будівельних матеріалів, палива, енергоносіїв, тощо.

Всі актуальні пропозиції квартир є тут . Обирайте!

Забронювати квартиру та отримати детальнішу інформацію можна у відділі продажу за телефоном 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87