Місто, що розширюється: поруч зі Львовом будують сучасний мікрорайон

З кожним роком місто Львів розширюється та займає все більшу площу. Це пов’язано з появою нових забудов та цілих мікрорайонів, а також з тенденцією заміського життя, яка набирає щороку все більше шанувальників. Так населені пункти біля Львова та незабудовані ділянки в межах міста за короткі терміни перетворюються у комфортні нові райони. Одним з таких вже в найближчі роки стане і Тракт Глинянський. Цей район знаходиться на перетині міста Львова та селища Лисиничі, і цьогорічний генеральний план мікрорайону вже може показати усі переваги, які з’являться там найближчим часом.

План розвитку території навколо Львова

«Ми думаємо, що вже незабаром село Лисиничі приєднається до Львівської ОТГ. Це буде природньо, адже переважна більшість жителів Лисиничів вже живуть, як львів’яни. Вони їздять на роботу у місто, возять дітей у львівські школи та садочки та проводять своє дозвілля у Львові. Крім того, у нас починає стрімко розвиватися район Тракту Глинянського. Ми вже створили генеральний план, згідно якому там буде комфортний спальний район» – розповідає Мирон Бедрій, сільський голова Лисиничівської сільради Пустомитівського району.

А все почалося з того, що компанія «Еко-Дім» розпочала будівництво трьох житлових комплексів європейського зразка на Тракті Глинянському. Наразі в районі активно ведеться будівництво перших двох черг житлового комплексу «Еко-Дім на Тракті І» , який складатиметься з чотирьох-, восьми-, дев’яти- та десятиповерхових будинків.

Житловий комплекс «Еко-Дім на Тракті І»

Також ведеться будівництво ЖК «Еко-Дім на Тракті ІІ», що складатиметься з восьми- та десятиповерхових будинків та «Еко-Дім на Тракті ІІІ». Це вже окремий десятиповерховий будинок на 1 секцію з супермаркетом на 1 поверсі.

«Еко-Дім на Тракті ІІ»

В усіх житлових комплексах компанія-забудовник використовує сучасні енергоощадні технології, екологічні матеріали та встановлює індивідуальне опалення. Це дозволяє покупцям вдвічі заощаджувати: і при покупці житла, і при сплаті рахунків за тепло в майбутньому. Також значну увагу Еко-дім приділяє і розбудові інфраструктури району.

Керівник відділу продажу «Еко-Дім» Роман Бук розповідає: «За весь період нашої діяльності ми починали будівництво багатьох частин мікрорайонів, і вони розвивалися завдяки цьому. Наприклад, так сталося на Топольній: ми «зайшли» в цей мікрорайон і побудували там принципово нове житло. Завдяки цій новобудові Топольна почала розвиватися. Сьогодні в аналогічній ситуації ми знаходимося на Тракті Глинянському. Зараз цей район асоціюється з кінцем географії Львова. І я навіть не здивуюся, якщо дехто з львів’ян навіть ніколи не були на Тракті Глинянському. Але вже зараз там утворюється комфортний спальний район.»

 

Генеральний план забудови в районі Тракту Глинянського.

На сьогоднішній день розроблено генеральний план, згідно якому на Тракті Глинянському побудують нову загальноосвітню школу, дитячий садок, багаторівневий паркінг та дороги, які сполучатимуть між собою усі квартали та матимуть три виїзди у місто. Своєю чергою, покращення інфраструктури для майбутніх мешканців району планує і «Еко-Дім». В одному з житлових комплексів компанія планує збудувати заклад дошкільної освіти, чим створить альтернативу державному дитячому садочку. В іншому будинку вже будується комерційна площа – для супермаркету. Також традиційно в межах своїх житлових комплексів «Еко-Дім» збудує дитячі та спортивні майданчики та відпочинкові простори.

Житловий комплекс «Еко-Дім на Тракті ІІІ»

«Ми на Тракті Глинянському почали будувати 3 житлові комплекси, і я думаю, що в майбутньому туди зайдуть і інші забудовники. Так, район стане новим і зручним. А цінність квартир, які ми сьогодні пропонуємо за ціною 12-13 тисяч гривень за квадратний метр, значно зросте за дуже короткий термін часу», – додає Роман Бук.

Забудовник слідує філософії «Місто добре для роботи, передмістя – для життя!» та продовжує розвивати нові райони Львова. Тракт Глинянський вже спроектовано згідно потреб сучасної людини. Мешканці матимуть змогу не виїжджаючи з району, забезпечувати освіту дітям, робити покупки, активно проводити своє дозвілля та відпочивати. Значною перевагою району стане і багаторівневий паркінг, яких дуже не вистачає у місті Львів. Тож вже у найближчі роки можна очікувати, що місто Львів розширить свої межі і доєднає до себе новий мікрорайон – Тракт Глинянський.

Відділ продажу «Еко-Дім» – 0 800 40 20 10 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Compare listings

Compare