Комерційне приміщення з ремонтом в центрі Львова

Минулого року компанія «ЕКО-ДІМ» здала в експлуатацію житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на Мечникова ІІ», що знаходиться на вул.Мечникова, 16Д. Забудовник фактично створив новий мікрорайон в центрі Львова для комфортного проживання та вдалого бізнесу. Важливо, що розташування комплексу дозволяє швидко та комфортно виїхати на основні транспортні магістралі в напрямку до різних районів Львова. Навколо є достатня кількість місця для гостьового паркінгу. Також, в комплексі є підземний паркінг. В будинках житлового комплексу передбачено кілька приміщень для комерційного використання.

Особливу увагу привертає світле та просторе приміщення на 2 поверсі окремої триповерхової будівлі комплексу – переглянути тут

Оптимальна площа – 272 м2 (14х23 м). Планування передбачає окремий вхід. Висота стелі 3,30 м. Є власний санвузол.

Багато світла, простору і повітря. В такому офісі приємно працювати!

Встановлена охоронна та пожежна сигналізація. Приміщення обладнано системою вентиляції та кондиціонування. Вода, електроенергія, індивідуальне опалення, охорона території. 

Переваги:

  • Центральна частина міста;
  • Готове приміщення з ремонтом та всіма комунікаціями;
  • Окремий вхід;
  • Зручна транспортна розв’язка;
  • Розвинута інфраструктура;
  • Гостьовий та підземний паркінг.

Якщо ви плануєте відкрити власний бізнес в центрі міста, створити нове робоче приміщення чи розширити існуючу мережу офісів, або просто вдало інвестувати кошти в нерухомість, зверніть увагу накомерцію в «ЕКО-ДІМ НА МЕЧНИКОВА ІІ»! Запрошуємо потенційних інвесторів до співпраці!

Вартість 1700 у.о./м2.

Дзвоніть у відділ продажу «ЕКО-ДІМ» – 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Compare listings

Compare