Комерційна нерухомість на Тракті Глинянському у Львові

Завершується будівництво житлового комплексу«Еко-Дім на Тракті ІІІ», що розташований на межі м. Львова та с. Лисиничі.

Цей будинок являється третім в проекті створення великого житлового мікрорайону в рамках реалізації ідеї “Передмістя — територія комфортного проживання” в районі Тракту Глинянського. Поряд ще два комплекси «Еко-Дім на Тракті І» та «Еко-Дім на Тракті ІІ». Можемо з впевненістю сказати, що даний район має перспективу значного розвитку. В недалекому  майбутньому, тут планується будівництво ще дитячого садка, школи, автомобільної стоянки та кількох нових житлових будинків.

В житловому комплексі «Еко-Дім на Тракті ІІІ» запроектовано нежитлове приміщення під комерцію. Комерційне приміщення розташоване в будинку на першій лінії від дороги, біля зупинки громадського транспорту, де завжди великий потік людей.  Загальна площа приміщення, що пропонується, складає 1263,16 кв. м. Перший  поверх — 669,43 кв. м., цокольний поверх — 593,73 кв. м. Житловий комплекс на стадії введення в експлуатацію, орієнтовна дата здачі 30.06.2021 року. Приміщення буде обладнано наступними інженерними мережами: водопостачання, водовідведення та електропостачання. Разом з обєктом готові передати ліміти на електропостачання в обсязі 160 кВт по ІІІ-й категорії надійності.

Ціна продажу першого поверху за 1 кв. м., становить 1000,00 доларів США по курсу НБУ станом на момент придбання.

Ціна продажу цокольного поверху за 1 кв. м., становить 600,00 доларів США по курсу НБУ станом на момент придбання.

Важливо, що ви купуєте комерційну нерухомість без посередників, безпосередньо в забудовника. Інвестуйте надійно та впевнено!

Звертайтесь напряму до менеджера з продажу комерційної нерухомості «Еко-Дім» +380 96 780 26 80.

Compare listings

Compare