Клубний будинок «ЕКО-ДІМ НА БАТУРИНСЬКІЙ» зданий в експлуатацію

Новий рік приніс нам гарну новину! Клубний будинок «ЕКО-ДІМ НА БАТУРИНСЬКІЙ» ЗДАНИЙ в експлуатацію! Ми вже отримали Сертифікат, яким Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові засвідчує відповідність закінченого будівництва.

Ми задумали цей будинок як сучасну історію в центрі давнього Львова. Місце особливого настрою, де стрімкі лінії мегаполісу переплітаються з вишуканими архітектурними силуетами. Де інновації зводяться на фундаменті традицій. Скарби, загублені у часі та просторі, можна відшукати саме тут – на розі будинку «Еко-Дім на Батуринській», в якому зустрічаються епохи.

Ідеальне місце розташування – тихий район поряд з історичним центром міста і торгово-розважальним центром “FORUM Lviv”. Поряд спортивний комплекс “СКА” з басейном та розвинута інфраструктура. Нагадаємо про важливі елементи клубного будинку.

  • 8 поверхів. Підземний паркінг на 20 авто. 46 квартир.
  • Консьєрж-сервіс та безпека – 24/7;
  • Сервісна компанія, яка забезпечує комфорт та якісне обслуговування будинку та території;
  • Сучасне планування квартир;
  • Якісні матеріали;

Вікна – 6-ти камерний профіль, 2-х камерний склопакет Solar (40 мм), фурнітуру Maco (Австрія), колір антрацит. Двері металеві, вогнетривкі, з мдф накладкою. Стяжка, штукатурка, котел, батареї, лічильники. Домофон, консьєрж сервіс, система відеоспостереження. Ліфт OTIS.

Ви мріяли жити в центрі міста, але в спокійному районі? Ще є вільні:

Ціни зафіксовані в гривнях.

Відділ продажу: 0 800 40 20 10 (дзвінки в межах України безкоштовні). Viber +380 67 151 36 87

ЗДАЧА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ СЕРТИФІКАТ

Compare listings

Compare