Новини з будівельного майданчика житлового комплексу «ЕКО-ДІМ на Тракті ІV», який вже є нашим 4 житловим комплексом на Тракті Глинянському.

В 1 секції виконані всі роботи на даху і фахівці приступили до оздоблюваних робіт. Завершили стяжку підлоги на сходових і в квартирах. Змонтували вхідні двері в квартирах. Встановили лічильники газу.

2-а секція – завершені всі роботи на даху. До 5 поверху виконані стяжки в квартирах, а на сходових стяжки виконано на 100%. Фахівці приступили до облаштування благоустрою території.

Будівельники виконали кладку всіх перегородок в 3-ій секції. Також виконали штукатурку балконів, проклали електромережі, інтернет і домофон. Приступили до влаштування рубероїдного перекриття даху.

В 4-ій секції завершені внутрішні перегородки, приступили до влаштування даху.

«ЕКО-ДІМ на Тракті ІV» – багатоквартирний будинок на 8-10 поверхів складатиметься з 6 секцій. Запроектовані 1, 2 і 3 кімнатні квартири. Площі від 42 м2. Ціни зафіксовані в гривнях. Можливе розтермінування оплати під 0%.

Звертайтесь у відділ продажу і отримуйте свою індивідуальну знижку. Телефон 0 800 40 20 10 (дзвінки безкоштовні в межах України), 067 151 36 87 (viber)