Хід будівництва ЕКО-ДІМ на Надійній (травень 2021)

Активно ведеться будівництво житлового мікрорайону малоповерхової забудови «ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ»

  • В будинку №4 будівельники утеплюють фасад. Влаштовують металеве огородження парапетів на даху. Вже встановили вікна цокольного поверху.
  • В 5 будинку встановили вікна в квартирах 1 секції. Влаштовується металеве огородження парапетів на даху. Ведеться підготовка до внутрішньої штукатурки 1 секції.
  • 6 будинок – вже влаштовано перекриття 3 поверху в обох секціях. В процесі монтаж  парапетів на даху.
  • В 7 будинку вже готова цегляна кладка стін 2 і 3 поверху, в процесі 4 і 5 поверх. Зроблена розводка каналізаційних стояків 2 і 3 поверхів. Готове утеплення даху. Будівельники приступають до влаштування цементно-піщаної стяжки на даху.
  • 8 будинок – в процесі влаштування перекриття цокольного поверху в 1 секції. Вже готове перекриття цокольного поверху та в роботі колони 1 поверху 2 секції.

До кінця травня акція ВЕЛИКОДНІЙ КЕШБЕК! При купівлі квартири повертаємо 250 гривень з кожного оплаченого м2. Ціни зафіксовані в гривнях. Розтермінування оплати від забудовника під 0%.

Щосуботи наші менеджери готові вас зустріти на будівельному майданчику для перегляду майбутньої квартири. Бронюйте час у відділі продажу 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні) Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare