«Еко-Дім на Тракті» – житло у Львові. Тепер офіційно!

15 сіл і 2 міста – Львів розширює межі завдяки ОТГ, створення якого погоджено Урядом незадовго до початку літа. До складу Львівської об’єднаної територіальної громади увійшли майже два десятки найближчих населених пунктів. Серед них і Лисиничівська сільська рада з підпорядкованими їй селами Лисиничі та Підбірці.

Мапа Львівської ОТГ 

Включення цих населених пунктів у Львівську ОТГ і справді є логічним. Адже Лисиничі, розташовані за якихось 8-10 кілометрів від Львова, вже давно стали частиною великого міста.

«Тракт Глинянський – це вже межа Львова, а ми зовсім поряд, – каже Іван Захарчук, cелищний голова Лисинич, – Більшість наших людей вже давно працюють у Львові, там є садочки, школи. Тому людям зручніше і дітей возити дорогою на роботу».

Тож створення ОТГ  значно покращить ситуацію з внутрішньою інфраструктурою населеного пункту. Мешканці розуміють, що тепер у межах міста з новими можливостями місцевого самоврядування з’являться і нові освітні та громадські заклади.

«До виборів у нас ще має відбутися зустріч, на якій буде оговорюватися будівництво навчально-виховного комплексу, в якому будуть і школа, і садочок. Крім того, зараз «Еко-Дім» будує будинки на Тракті Глинянському, там також передбачений приватний дитячий садочок», – додає Іван Захарчук.

Будівництво трьох житлових комплексів «Еко-Дім» на Тракті – це не лише плюс один дошкільний навчальний заклад. Забудовник має значно глобальнішу мету: створити тут окремий комфортний мікрорайон з власною інфраструктурою. Три черги будівництва включають і зручно облаштовані громадські простори, і комерційні площі. В житлових комплексах «Еко-Дім» на Тракті І (здача в експлуатацію у вересні 2020 року), «Еко-Дім» на Тракті ІІ та ІІІ заплановані сучасні ігрові та спортивні майданчики, гостьові паркінги, супермаркет, відпочинкові зони. Продумана організація простору чудово доповнить інфраструктуру Лисинич і, водночас, стане першою ластівкою урбанізації селища.

Житловий комплекс «ЕКО-ДІМ на ТРАКТІ 1» – здача 1 черги у вересні 2020 р.

Адже тепер, завдяки створенню  ОТГ, заміський простір став частиною міста, а жити в Лисиничах – означає жити у Львові. І, при цьому, з додатковими перевагами: спокійним мікрорайоном, де багато зелені, чисте повітря, поряд все необхідне. Неважко передбачити, що такий мікрорайон з часом набиратиме популярності  як серед мешканців, так і серед інвесторів.

«Ми на Тракті Глинянському почали будувати три житлові комплекси, і я думаю, що в майбутньому туди зайдуть і інші забудовники. Так, новий район стане сучасним і комфортним. А цінність квартир, які ми сьогодні продаємо за 12-13 тисяч за квадратний метр,значно зросте за дуже короткий термін часу», – коментує керівник відділу продажу «Еко-Дім» Роман Бук.

Таким чином, сучасна європейська забудова з одної сторони інтегрує Лисиничі до Львова, а з іншої –  приваблює сюди й львів’ян. Багато мешканців міста радо переберуться з родинами подалі від шумних вулиць із забрудненим повітрям та набагато щільнішою забудовою, зі старих квартир – у сучасні просторі помешкання, створені з використанням енергоощадних матеріалів. І що більше ставатиме населення, то більше позитивних змін буде відбуватися, зокрема – і в транспортному сполученні.

«Ми сподіваємося, що в плані пасажирських перевезень також будуть прийняті якісь конструктивні рішення, – каже Голова Лисиничівської сільрадиЛисиничі зараз мають маршрут 29, великий автобус від ЛКП №1. Віримо, що ця частина бюджету, яку фактично заробляє наше село, буде спрямована на ремонт доріг, на покращення благоустрою, на будівництво чогось нового».

Днями стало відомо, що для населених пунктів, що входять до Львівської ОТГ запровадять єдиний спільний тариф на проїзд у транспорті. Пенсіонери, школярі і студенти, які прописані на території Львівської ОТГ, матимуть можливість пільгового проїзду. Пільгові тарифи будуть поширюватись на мешканців, які прописані у Львівській ОТГ.

Трансформації починаються з вміння бачити перспективи. Так, «Еко-Дім» почав зводити сучасний житловий комплекс у Лисиничах ще до створення ОТГ, розгледівши як переваги локації, так і поступове та планомірне вливання місцевих мешканців у львівське життя. Зараз цей процес став офіційним. Отже, позитивні зміни відбуватимуться швидше та принесуть ще більше зручностей місцевим мешканцям: вони зможуть працювати, відпочивати і жити у Львові та, водночас, насолоджуватися справжнім комфортом рідного мікрорайону, коли все, що потрібно – поряд з твоїм домом.

Детальна інформація у відділі продажу «ЕКО-ДІМ» – 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Compare listings

Compare