«ЕКО-ДІМ НА МЕЧНИКОВА ІІІ» зданий в експлуатацію

«ЕКО-ДІМ НА МЕЧНИКОВА ІІІ» – клубний будинок в центрі Львова.

6 поверхів, 28 квартир, підземний паркінг на 18 авто. Зведення будинку тривало трохи більше року. Наразі, будівельники завершують роботи по влаштуванню благоустрою.

В будинку запроектовані 1,2,3 та 4 кімнатні дворівневі квартири. Передбачено ліфт та просторі сходові клітки. На першому поверсі розташовані комерційні приміщення.

Майбутнім мешканцям буде зручно добиратись в будь-яку точку міста, оскільки розташування будинку дозволяє швидко та комфортно виїхати на основні транспортні магістралі в напрямку до різних районів Львова.

Будинок являється логічним продовженням житлових комплексів «ЕКО-ДІМ на Мечникова І» (вул.. Мечникова, 16Г) та «ЕКО-ДІМ на Мечникова ІІ» (вул.. Мечникова, 16ГД) та органічно вписується в загальний стиль вуличного простору сформований забудовником.

Днями ми отримали сертифікат від інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю м. Львова про відповідність закінчення будівництва об’єкта. Отже, будинок офіційно здано в експлуатацію. Наступним етапом буде отримання поштової адреси.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про вільні квартири і комерційні приміщення у відділі продажу за телефоном 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Compare listings

Compare