3 чергу житлового комплексу «ЕКО-ДІМ НА ТРАКТІ 1» успішно здали в експлуатацію

Нещодавно отримано СЕРТИФІКАТ № ІУ123210902769 від ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ, який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації: найменування об’єкта згідно з проектом Будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями на вулиці Р. Шухевича, с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (3 черга будівництва).

А саме, здано в експлуатацію 6-9 секції житлового комплексу.

«ЕКО-ДІМ на Тракті I» складатиметься з 16 секцій різної поверховості – 4-8-10 поверхів. Розташований у затишному передмісті Львова поряд з вулицею Тракт Глинянський. Тут галас та метушня туристичного центру не заважатимуть Вашому відпочинку, а зручне транспортне сполучення дозволить швидко дістатись міста. Лише 15 хвилин автомобілем до центру Львова та 5 хвилин до найближчої зупинки громадського транспорту.

Ще є можливість стати щасливим власником квартири в “Еко-Дім на Тракті І”. Відкрито продаж квартир в 14 секції. Актуальні пропозиції тут. Вартість від 16 000 грн/м2. Іпотека в Кредобанку і Укргазбанку від 7%.

 

Compare listings

Compare