Будівництво «Еко-Дім на Надійній» продовжується.

Будівництво «Еко-Дім на Надійній» продовжується. Зводимо сучасний житловий комплекс малоповерхової забудови з думкою про щасливе мирне життя українців. Запрошуємо і вас дізнатись більше про новий формат житлового простору, де добре жити, зручно працювати та приємно відпочивати!

Розповідаємо про будинок №1, який має 5 поверхів, 3 під’їзди. Будинок розташований в центральній частині житлового мікрорайону. Подвір’я без автомобільного руху. Запроектовані 1, 2 і 3 кімнатні квартири. Площі від 49 м2 до 104 м2.

Комплекс займає площу понад 3,5 Га. На території, крім малоповерхових будинків на 3 і 5 поверхів, запроектовані комфортні між будинкові простори, міні футбольне поле, паркінги та власна інфраструктура. Є дитячий та спортивний майданчики. Поряд Винниківський природній лісопарк.

Є можливість РОЗТЕРМІНУВАТИ оплату за квартиру в 1 будинку «Еко-Дім на Надійній» під 0%! Отже, купуєте вже, а сплачуєте до завершення будівництва. Планована здача в експлуатацію – грудень 2024 року.

Планування квартир і детальний розрахунок виплат можна отримати звернувшись у відділі продажу: 0 800 40 20 10 (всі дзвінки безкоштовні в межах України). Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare