Введений в експлуатацію будинок №7 в «Еко-Дім на Надійній»

ЕКО-ДІМ на Надійній – це малоповерховий в 3-5 поверхів житловий мікрорайон на вулиці Надійній (бічна Зеленої) у Львові. Особливість комплексу в його локації біля самого Винниківського природнього лісопарку та повноцінній інфраструктурі, яка включає в себе як житлові будинки, так і окремий паркінг, прибудинкову територію без авто, з дитячими і відпочинковими майданчиками і міні футбольним полем.

Генеральний план «Еко-Дім на Надійній»

Будівельні роботи активно тривають. Комплекс набуває свого омріяного образу. Протягом осені нами вже введено в експлуатацію 1 чергу будівництва комплексу. Це будинки № 4, 5 і 6. Також, отримано поштові адреси на ці будинки.

Сьогодні ми раді повідомити, що будинок №7 також успішно введений в експлуатацію. Про це отримано відповідний Сертифікат від Державної інспекції архітектури і містобудування України.

Дякуємо всім за підтримку і довіру! Вітаємо щасливих власників квартир! Очікуємо на присвоєння поштових адрес.

Відкрито продаж квартир в 1 і 13 будинках. Площі від 44 м2. Можливе розтермінування оплати від забудовника. Ціни зафіксовані в гривні.

Умови купівлі вільних квартир уточнюйте у відділі продажу 0 800 40 20 10 (дзвінки безкоштовні в межах України), 067 151 36 87 (viber).

Compare listings

Compare