будинок по вул. Під Голоском (2015)

Фотогалерея:
Збудовано
2015
Проектанти
ПП «Артвир»
Архітектор – Данило Швець
Конструктор – Роман Боровий
Кількість квартир
226
Комерційні приміщення
444 кв.м.
Парко місця
підземний паркінг та стоянка

Сама ділянка є цікавою, оскільки міститься на пагорбі. І вже з 2-3 поверху відкривається гарний вигляд на місто. На верхніх поверхах запроектовано  дворівневі  квартири.  Там  просто-таки  чудова панорама.
Тут передбачено підземний паркінг і належну відпочинкову територію.
Конструктивна  схема  будинку  –  монолітний  залізобетонний  каркас.  Таке рішення  більш  мобільне  і  дає  змогу  власнику  без  надмірних  проблем здійснити перепланування у квартирі. Це приємно, коли можеш власноручно формувати своє помешкання.

Підхід до створення кімнат у квартирах у нас незмінний.  Вони  не  є  видовженими  чи  якимись  нестандартними,  а  саме 
квадратними, що дає змогу максимально ефективно та зручно використати площу. Через неправильну форму потенціал площі можна втратити, і великі квартири  можуть  стати  менш  ефективними,  ніж  маленькі  з  правильним плануванням. Тому ми завжди приділяємо максимальну увагу формам кімнат.
У зовнішньому вигляді будинку ми спробували новий підхід – змінили типову фасадно-віконну  композицію.  Так,  кількість  та  розміри  вікон  змінюються по поверхах із певною послідовністю. Без погіршення характеристик самих квартир ми створили колоритну зовнішню динаміку.


Данило Швець, архітектор ПП «Артвир»

. Ціни без посередника.