будинок вул.Мазепи-Інструментальна (1-ий будинок житлового комплексу) 2014

Фотогалерея:
Збудовано
2014 рік
Проектанти
ПП «Проект-Центр»
Головний архітектор проектів – Орест Огоновський Директор – Олександр Базюк
Головний конструктор – Юрій Хробак
Кількість квартир
188
Комерційні приміщення
1068 кв.м.

2-ий будинок - здано в ескплуатацію 

3-ій будинок - будується - перейти до опису новобудови та планувань

 

Мікроквартал у районі вулиць Мазепи-Інструментальна, поряд із парком «Замарстинівський» та Брюховицьким лісом; розвинута інфраструктура: дитячий садок, школи, супермаркети та магазини, хороше транспортне сполучення.

Перед  нами  було  завдання  максимально  раціонально  використати простір: функціонально розмістити будинок, зберегти місце для озеленення,  майданчиків  відпочинку,  паркінгу,  забезпечити  комфорт сусідніх будинків, їх належну інсоляцію. Цей проект став своєрідною «золотою серединою».
З боку вулиці Мазепи зроблено відступ, щоб не було у квартирах дискомфорту від шуму. Поміж будинком і дорогою запроектовано пішохідну алею. З неї, до речі, можна потрапити у приміщення громадського призначення, що розташова-
ні на першому поверсі. А на куті будинку своєрідним завершенням громадських приміщень є двоповерхова вежа, яка є не лише прикрасою, а й функціональним об’єктом.
Фасад формують скляні еркери. Вони є практично у всіх квартирах незалежно чи це одно, чи трикімнатні. Вихід на балкон є і з кухні, і з вітальні. Що більше, у плануванні квартир ми використали такий прийом – об’єднали гостинну зону. Іншими словами, кухня і вітальня стали суміжними, що досить зручно. Прихожі у квартирах широкі, а в будинках запроектовано зручні ліфти OTIS.

 

Орест Огоновський, архітектор ПП «Проект-Центр»

. Ціни без посередника.