Квартири в будинку по вул. Під Голоском

05/08/2013 - 11:42
ЕКО-ДІМ розпочав продаж 1-, 2-, 3- квартир в новобудові по вул.Під Голоском. Планування, умови, технічні характеристики.

Житловий будинок на вулиці під Голоском 

Розташовано  в  районі  вулиць  Чорновола-Варшавська,  у  затишному  місці,  на  мальовничому пагорбі із чудовими краєвидами на місто. 

 

Загальні характеристики житлового будівництва:

 

Безвідсоткове розтермінування - для квартир в будинку Під Голоском - до грудня 2015 року

 

Вартість квартир зафіксована в гривнях. Покупцю не потрібно звірятися зі зростанням валюти і перераховувати вартість квартири – вона залишається тією ж, що і була.

 

Купівля квартири в новобудовах «ЕКО-ДІМ» (первинний ринок нерухомості) відбувається через Фонд Фінансування Будівництва. Це прозора та законна схема продажу житла на стадії будівництва.

 

Покупець має змогу ознайомитися з відкритою документацією і дозвільними документами. Також, за бажанням, клієнт має доступ до будівництва, може оглянути стан і якість своєї квартири (з безумовним дотриманням вимог безпеки, а також за погодженням та в обов’язковій присутності менеджера агентства).

*

 

Основна інформація про будинок:

10-поверховий будинок, Керамічна цегла, Попереднє утеплення фасаду, Автономне опалення в кожній квартирі – встановлюють двофункційні котли та батареї, Металопластикові вікна, Вхідні металеві двері, Всі лічильники.

початок будівництва: 2013 р.

здача в експлуатацію: 2015 р.

*

Вільні квартири (відкриється в новому вікні)

*

 

        

 

 

            

*

Проектна організація – ПП «Артвир»

Архітектор – Данило Швець 

Конструктор – Роман Боровий

 

Сама ділянка є цікавою, оскільки міститься на пагорбі. І вже з 2-3 поверху відкривається гарний вигляд на місто. На верхніх поверхах запроектовано  дворівневі  квартири.  Там  просто-таки  чудова панорама.

Тут передбачено підземний паркінг і належну відпочинкову територію. 

Конструктивна  схема  будинку  –  монолітний  залізобетонний  каркас.  Таке рішення  більш  мобільне  і  дає  змогу  власнику  без  надмірних  проблем здійснити перепланування у квартирі. Це приємно, коли можеш власноручно формувати своє помешкання. Підхід до створення кімнат у квартирах у нас незмінний.  Вони  не  є  видовженими  чи  якимись  нестандартними,  а  саме квадратними, що дає змогу максимально ефективно та зручно використати площу. Через неправильну форму потенціал площі можна втратити, і великі квартири  можуть  стати  менш  ефективними,  ніж  маленькі  з  правильним плануванням. Тому ми завжди приділяємо максимальну увагу формам кімнат.

У зовнішньому вигляді будинку ми спробували новий підхід – змінили типову фасадно-віконну  композицію.  Так,  кількість  та  розміри  вікон  змінюються по поверхах із певною послідовністю. Без погіршення характеристик самих квартир ми створили колоритну зовнішню динаміку.

Данило Швець, архітектор ПП «Артвир»

 


 

. Ціни без посередника.