З чого краще будувати будинок?

28/09/2018 - 19:13
Ви обрали забудовника, якому довірите свою майбутню оселю. Але не менш важливе питання: з чого її будуватимуть? В гонитві за солодкими цінами та зручним розташуванням житла ми забуваємо, що комфорт подальшого проживання залежить від типу будівлі, матеріалів та якості будівництва.

Сучасні багатоповерхівки будують переважно за монолітно-каркасною технологією. Вона дозволяє заощаджувати ресурси та значно скоротити терміни зведення будівель.

Каркас такого будинку є монолітною залізобетонною конструкцією, яка створюється безпосередньо на будівельному майданчику разом з плитою перекриття.
Бетон заливають до попередньо встановленої опалубки та поступово піднімають поверх за поверхом. Зовнішні стіни при цьому можуть бути з різних матеріалів: цегли, пінобетону, керамічних блоків. Монолітні плити перекриття являють собою рівну поверхню без швів, тому стеля приміщень одразу готова до фінішного оздоблення.

Переваги будинків монолітно-каркасної конструкції:

- велика відстань між тримальними конструкціями, що дозволяє отримати більші за площею квартири та вільно їх переплановувати;
- нижчі на 25-30% витрати тепла на опалення, якщо порівнювати з панельними будинками;
- довговічність та стійкість будівель до зовнішніх впливів. Термін їх експлуатації - до 200 років.
- рівномірна усадка будівлі.

Професіоналізм та багаторічний досвід забудовника - гарант якості будівництва.

Будівництво монолітно-каркасних будинків ставить високі вимоги до якості роботи забудовника. Для того, щоб будинок був надійним, комфортним та практичним,
повинні бути виконані наступні умови:

- досвід монолітно-каркасного будівництва;
- працівники, що задіяні в проектуванні та будівельних роботах повинні мати високу кваліфікацію;
- наявність необхідного обладнання, техніки та інструментів;
- надійні та перевірені постачальники якісних матеріалів, будівельних конструкцій та виробів.

Через важливість останнього пункту, відповідальні забудовники використовують матеріали власного виробництва. Це дозволяє здійснювати контроль якості, починаючи з першого етапу роботи.

Отже, обираючи забудовника, який будує будинки за монолітно-каркасною технологією, звертайте увагу не на «маф» і не на красивий ремонт в орендованому приміщенні, де розташовано відділ продажу, а на власну виробничу потужність забудовника, штат працівників, організацію контролю якості, досвід в будівництві житла, кількість зданих будинків тощо.

. Ціни без посередника.