Як обрати надійного забудовника?

13/09/2018 - 19:54
Перший, та найбільш важливий крок до придбання квартири у новобудові - це вибір забудовника. Запорукою вдалої інвестиції та вашого гарного настрою є успішна будівельна компанія. Але на сучасному ринку нерухомості їх безліч, як обрати правильно? Експерти радять розпочинати з відповідей на наступні питання. 

1) Яка вартість квадратного метра? Будівництво - витратна справа, тому занижена вартість має викликати підозри. Успішний забудовник не працюватиме у мінус, а от ненадійний намагатиметься заманити клієнтів солодкими цінами. Не женіться за економією та вивчайте ринок ретельно. Варто відкидати пропозиції із вартістю, що суттєво нижча за середньоринкову.

2) Що відомо про забудовника? Як тільки визначились із пропозицією та районом будівництва, починайте збирати інформацію про забудовника. Щоб не відходити далеко - розпочніть з офіційного сайту. Він має містити всю необхідну інформацію про юридичну особу та свіжі новини з будівельних майданчиків. 
На сайті компанії “Еко-Дім” http://eko-dim.com ви можете відстежити динаміку поточних будівництв за допомогою актуальних фотозвітів. 

3) Як довго працює забудовник? Кількість років на ринку, та вдало реалізованих проектів здатна розповісти про забудовника майже все. Перевірте в якому стані знаходяться будинки, що здано кілька років тому. Поспілкуйтесь з мешканцями, вони точно не зацікавлені у брехні та нададуть найбільш об’єктивну інформацію про будинок.
Компанія “Еко-Дім” http://eko-dim.com будує житло вже 25 років. На кожному новому об’єкті враховано досвід попередніх будівництв та відгуки клієнтів.

4) Яку він має репутацію? Вона не буде об’єктивною на сто відсотків, але порівнявши дані з різних джерел, можна скласти загальне враження про забудовника. Шукайте інформацію на тематичних сайтах та форумах. На сайті АПІ http://investhelp.com.ua/ru/organisations/ є дані про проблемні організації та об’єкти. Звертайте увагу на відгуки клієнтів, згадки у ЗМІ. 

5) Які гарантії надаються? Зверніться за допомогою до профільних юристів та спеціалістів з нерухомості. Цікавтесь у забудовника, що саме гарантує безпеку ваших інвестицій. На сьогодні найбільш законна та прозора схема купівлі житла на стадії будівництва - участь у Фонді Фінансування Будівництва.
Фінансова компанія “Еко-Дім” однією з перших в Україні виконала необхідні ліцензійні умови для створення та управління Фондами фінансування будівництва. 

. Ціни без посередника.