Знижка до 6% на квартири

19/03/2018 - 13:50
З 19 березня до 30 квітня ЕКО-ДІМ дає можливість скористатися знижками до Великодня на квартири в новобудовах.

На які квартири діє знижка

 

Житловий комплекс на Величковського

Знижка на квартирі становить 5%. Весь комплекс добудовано і здано в експлуатацію.

За попередніми планами будівництво 2-ої черги комплексу мало б тривати ще майже рік. Але зважаючи на популярність та попит – практично всі квартири були розкуплені, було прийняти рішення закінчити будівництво достроково. Відтак мешканці комплексу мають можливість скоріше облаштувати свої помешкання і мати зручність у вигляді повністю закінченого комплексу. В наявності зараз є кілька вільних квартир, які ми включили в перелік пропозицій зі знижкою до Великодня. Знижка поширюється на всі квартири, крім №33 і №29.

Перейти в каталог квартир на Величковського

 

Житловий комплекс на Стрийській

Знижка на квартири становить від 3 до 6%.

Новобудова зараз в процесі будівництва, 1-а черга планується до здачі вже наприкінці цього року, 2-а черга – в 2019 році. Проект один з перших у Львові, що має енергетичний паспорт і враховує сучасні  енергоефективні технології. Власники отримують не просто квадратні метри житла, а комплекс, який дозволить суттєво економити на комунальних платежах за рахунок знижених, в порівнянні з іншими, енерговтратах», – Знижка по вул.Стрийська,99 а поширюється тільки на 3-кімнатні квартири , при 100% оплаті — 6%, а при 50% оплаті -3%стверджують представники компанії ЕКО-ДІМ. 

Перейти в каталог квартир на Стрийській

 

Як купити квартиру

Купівля квартири в новобудовах відбувається через Фонд Фінансування Будівництва – законний та прозорий механізм купівлі житла на первинному ринку нерухомості, який визначений українським законодавством.

 

 

. Ціни без посередника.