On-line розрахунок безвідсоткового розтермінування

22/04/2017 - 10:13
В тестовому режимі на сайті запрацювала форма розрахунку безвідсоткового розтермінування при купівлі квартири в новобудовах ЕКО-ДІМ.


Вибравши на сайті квартиру (через базу пошуку або інтерактивний план, що розміщений на сторінці кожної новобудови) що Вас зацікавила, на її сторінці одразу буде відображено можливість розтермінування платежів. Ця форма знаходиться зараз в низу сторінки кожної конкретної квартири і містить основні показники:

  • Загальна вартість квартири;
  • перший внесок;
  • кінцевий термін розрахунку;
  • розрахунок платежів, які треба здійснити до завершення
  • щомісячний чи щоквартальний платіж (найпопулярніші терміни, які обирають покупці).
  • можливість додаткової консультації чи замовлення розрахунку безвідсоткового розтермінуванння за індивідуальним, зручним для Вас, графіком;
  • можливість знижки при 100% оплаті.

величину 1-го внеску можна змінювати – від 25% до 100%, і форма розрахунку автоматично перерахує суми внесків. 

Форма розрахунку on-line безвідсоткового розтермінування є консультативною

Основні характеристики безвідсоткового розтермінування при купівлі квартири в новобудові ЕКО-ДІМ     


Придбати квартиру в новобудовах ЕКО-ДІМ можна, скориставшись безвідсотковим розтермінуванням оплати. Основні принципи та можливості:

Перший внесок за обрану квартиру складає не менше 25% від вартості квартири. Наступна сума розбивається на частини та сплачується за індивідуальним графіком.

Важливо! Безвідсоткове розтермінування не є кредитом. Відсотки на суму, що залишилися до повної оплати, не нараховуються.

Термін. Безвідсоткове розтермінування надається до закінчення будівництва. Плановану дату закінчення будівництва можна бачити на сторінці кожного об’єкту ЕКО-ДІМ (інформаційна колонка справа) та уточнити в менеджерів агентства. Орієнтовний термін від закінчення будівництва до введення в експлуатацію становить три місяці. Дата здачі новобудови в експлуатацію прописується в договорі, який заключається на купівлю квартири.

Чи міняється вартість квартири при безвідсотковому розтермінуванні? Оплачена вартість квартири не змінюється в процесі будівництва. Якщо приймається рішення про зміну ціни, то вона може стосуватися тільки неоплачених площ. Повідомлення про зміну ціни публікується та надсилається особисто заздалегідь, відтак протягом цього часу є можливість оплачувати за діючими цінами.

 

. Ціни без посередника.